Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Havi 30. 000 Forint+rezsi...

Havi 30. 000 Forint+rezsi milyen sok egy szobáért egy Pest melletti településen?

Figyelt kérdés
A tulaj is ott lakik. Mondta, hogy reggelente ki tudna vinni kocsival a vasútállomásra. Letesz ott engem, ő meg megy tovább dolgozni. Ha hazafelé jövök, akkor sétálnom kell mondjuk 2 kilométert. Szerintetek megéri kivenni? Amúgy szép, modern szoba. Van mellette egy konyha-étkező-nappali helyiség+fürdőszoba. Ezeket csak én használnám. Gyakorlatilag az egész tetőtér az enyém.

2016. okt. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy megéri. Azért küld el a tag elérhetőségét, hátha rád tudok licitálni még :D
2016. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, hogy mit jelent a "Pest melletti település", de Bp-en és közelében ilyen feltételekkel álmodban sem igen kapsz szobát... Ha a tulaj normális, akkor ez főnyereménynek tűnik. Azért egy kicsit "szaglászz" körül...
2016. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem ott keresel, ahol dolgozol? A vonatozásra elköltesz annyit, amennyi hiányzik a pesti (?) szobabérléshez. És akkor az utazási időről még nem is beszéltünk.
2016. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Hármas tényként közöl opcionális dolgokat.

Pécelről 25 perc a vonat Keletibe. Nekem állják a Pesten kívüli tömegközlekedést (86 %) és cafetériában a pesti bérletet. Stadionoknál dolgozom, így 30 perc alatt bent vagyok a munkahelyemen.

Számolj utána, ha pl Békásmegyerről indulnék, mi lenne...

2016. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen megéri ha ennyi pénzért egy egész tetőteret kapsz az nagyon jó, mert ahogy leírtad nem is csak egy szobáról van szó. Ha viszonylag hamar bent vagy a munkahelyeden akkor jó.


Ez egyébként relatív, mert persze az utolsónak is igaza van, de ha valaki kiköltözik egy településre, az azért eléggé lekorlátozza a munkavállalási lehetőségeket, mert akkor általában csak Pest egyik fele lesz jó pl. Dél-Pest neki bejárás szempontjából, míg ha mondjuk a belvárosban lakik akkor szinte egész Budapesten tud új munkát keresni.

2016. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!