Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Londoni albérleteknél, ha...

Londoni albérleteknél, ha magyar a főbérlő, miért mindig lehúzás az egész?

Figyelt kérdés

Sokszor egy vagyont kell fizetni egy kis lyukért, kiadják szobának azt a box-roomot, ahol eredetileg a vasaló szokott lenni, gyakran két fő részére, heti 85fontért, per fő.

(Hirdetéseket nézegetek, és megáll az eszem, komolyan!)


2016. okt. 22. 03:48
 1/6 anonim válasza:
83%
Magyar főnökben sincs sok köszönet. Nem is kell hozzá külföldre menni. Pl. egyik multi addig volt jó, ameddig skandináv vezetőség volt. Mióta magyar van, mindent lenyúlnak, elvesznek a dolgozó embertől. Gusztustalan.
2016. okt. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
HA londoni albérletet keresel, akkor NE magyar tulajdonostól akard bérelni, és a gond meg van oldva.
2016. okt. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Én pedig azt mondom, hogy nincs az a pénz, amiért egy idegennel együtt élnék a saját lakásomban.
2016. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha telne saját lakásra, nekem is az lenne, de jelenleg nem telik. Nem akarok magyaros házba költözni, de eddig csak olyanokban laktam, és kíváncsi voltam, a többi is olyan-e, mint amit megtapasztaltam, és a hirdetések alapján igen.
2016. okt. 22. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert a Magyar föbérlhőzz olyan költözik aki még csak nme is ugatja az angolt. Vele meg azt lehet megtenni amit csak akar, gusztustalan népség vagyunk.


Lehet lepontozni, ez is csak azt mutatja meg, hogy igazam van.

2016. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így igaz! Én sem védem meg őket. Magyaroknál kezdtünk, 600 fontot fizettünk a double room-ért, ketten párommal. Kb. fél év alatt meg-, és kiismertünk mindent, léptünk is. 650- ért bérlünk 1 szoba, nappalis, kertes, felújított házat. És csak ketten vagyunk. Tény, hogy a rezsi külön van, de abszolút megéri így is.
2017. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!