Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi a reális ára egy...

Mennyi a reális ára egy szobának Budapesten?

Figyelt kérdés
Most készülök felköltözni, facebookon albérletkeresős csoportoknak tagja vagyok, és azt tapasztalom, h átlagban 50-60+rezsi egy szoba. Egy szoba. Azt tudom, h drágák most az albérletek, de h egy szobáért is ennyit kérjenek. Igazából csak arra lennék kíváncsi, van e lehetőség arra, hogy normális helyen (tehát nem akülső kerületek külső pereme, hanem a belvároshoz közel, vagy könnyen megközelíthető helyen), egy szobát mindenestől 40ért kivegyek? Először garzont szerettem volna, max 50-60+rezsiért, de rájöttem, h ez lehetetlen.VAgy csk én keresgélek rossz helyen, és vannak olcsóbb lehetőségek is? Ismerősöm 60+rezsiért lakik egy garzonban, eléggé a belvárosban, igaz, ő már két éve ott van, és akkor is ismerős ajánlotta neki, szóval nem a neten találta.
2016. nov. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megvalaszoltad a sajat kerdesedet. Annyiba kerulnek amennyibe, teljesen mindegy hogy ez szerinted (vagy szerintunk) realis-e, akkor is annyi. Nem hiszem hogy rossz helyen keresgelsz, talan facebook-on meg olcsobb dolgok is vannak, mintha hivatalos lakaskereso oldalakon nezned.
2016. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha makod van, talalhatsz 40-ert de sajna mar inkabb az 50 a realis. Bar a Batthyany-n lattam egy szobat 90ert kinaltak... ami azert vicces mert en ezert egy egesz lakast berlek, nem is messze a batyitol.
2016. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
40-50 környékén már lehet jókat találni.
2016. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenrstől, vagy plusz rezsi?
2016. nov. 20. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenestől.
2016. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kedves utolsó, megosztod velünk, hogy hol lehet ilyet találni? :) nagy szükségem lenne egy olcsó lakhelyre.
2016. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!