Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valakinek fuxtec kaszája?...

Van valakinek fuxtec kaszája? Olyan furcsa érzésem van ezzel a tipussal kapcsolatban. A videóikban egyértelmüen fikázzák a többi olcsóbb kaszát, legyen az straus, vagy demon.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 21:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt meg 90000.ről leakciózza 60.000.re :D

[link]

Nekem ez enyhén gyanus. Önimádás, Nagy akciózás.

Zalai vagyok, nagyon agyalok, hogy kéne venni egyet, de félek, hogy nem érném el az országban egyetlen forgalmazót ha véletlenül javítani kell garanciálisan.

2016. ápr. 10. 21:14
 2/3 Clarissa_Croft válasza:
Ugyanolyan kínai vacak mint az általad leírtak. Csak kissé túlárazva meg reklámozva.
2016. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Badattitude ***** válasza:
100%

Nem mai a kérdés, de talán segítség némely szempontban :

Tavaly vásároltam tőlük " csak ezt az idényt bírja ki, jövőre majd veszek spillerebbet " alapon a legolcsóbb fűkaszájukat elég nagy terület rendbe rakására, gondozására. Most több, mint egy éves a masina, és szó szerint semmi baja, hovatovább ár kategóriájában verhetetlen. Nagyon jó segítség,jól beállítható az amúgy nem kis méretei és súlya mellett kényelmes szintre a testalkathoz. Erős és krosszmotoros a motorja. Minden tartozéka tartós. Sosem voltak még olyan " élményeim ",mint az árkategória társaival sokaknak. Két-három rántásra indul, melegen pedig a hevederről hátranyúlva, csuklóból. Persze, Kínai, nem nipponi..De ennek elég annyi, hogy folyamatosan karban tartom. Szomszédomnak MTD-je van, ami szintén nem Japán mérnök munkáját dícséri. Állandóan szereli. Pedig, szinte egyszerre vettük. Kölcsön adtam neki egy órányi munkára a " ugyanolyan vacak, mint a többi " gépemet. Nem akarta elhinni, hogy mennyiért vettem. Láttam elég Straus-os tulajt az árok szélén berhelni a csodagépét, mert sehogy nem indul. Két dolgot cseréltem. Bejáratás után egy jól bevált gyertyát, és egy laposabb fejet pattintottam a gépre. Ez a legolcsóbb gépük, még is, elég ha gondját viselem. Erről ennyit.


Miért is fikázza a többi, valóban tragacsot ? Egyrészt, kereskedő, ergo verseny van. Másrészt, ha Te tudod, hogy a Te portékád vállalható, jobb, mint az ár konkurenseid, és tudod, hogy éppen némi gubával a zsebemben megyek olcsó gépet venni, borítékolható, igyekszel a figyelmemet a Te gépedre irányítani úgy, hogy drasztikusan szembe állítod a többi gépet a tiéddel. És jól teszed. A Demon, MTD, Straus kereskedők miért nem alázzák a Fuxtecet ? A kereskedő megannyi videot készített, leírást.Foglalkozik az árúval.Annyira nem mehet rosszul a cégnek, ha promóciós cuccaik is vannak és verseny csapatot is szponzorálnak. Én még nem láttam normális baseball sapkát vagy pólót Straus, Demon felirattal. De versenygépet sem.


A kereskedő , megbízhatóság: A csomag küldéssel normális céget bíz meg, akik azt is le sms-ezik, e-mailezik, hogy melyik kilometer kőnél van a szállító, mennyit fingott az úton, és ha a szállító azt mondja, hogy 13.30-ra ér hozzád, akkor az 13.30. Ez egy dolog. ( vagy nem..) Bármikor felkereshető a forgalmazó, bármikor felhívható. Ha bajod van, ugyan ez, de a honlapjukról e-mailben is kérdezhetsz, és azonnal válaszolnak. El van eresztve alkatrésszel, még donor motort is láttam nála gombokért a gépemhez anno. A csomagban LEPECSÉTELT garancia levél, jól értelmezhető magyar leírással. Ez nem státusz, hanem alap. Az egész cég, kereskedő leigazolható.

Ettől még lehet más márkába invesztálni, nyílván. De az erőssen vitatható, hogy ugyanolyan vacak, mint a többi kínai.

2016. szept. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!