Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki vállalna be ilyen lakótársat?

Ki vállalna be ilyen lakótársat?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnő, már nagyon régóta. Alapvetően nem rendetlen... de azért látszik, hogy mindig anyukája vezette a háztartást otthon és őt nem engedte érvényesülni, nem jut eszébe ágyneműt mosni, vécét súrolni, csak ha már láthatóan-érezhetően szükséges... ami szerintem már messze túl van a tisztaság határain. Most ha egyszer megbeszélem vele, de aztán marad minden ugyanúgy, arra rámehet a barátság, nem akarok anyjaként járkálni és mutogatni, hogy nézd, ezt is meg kell csinálni, az is rég tisztításra vár stb. Ő bszogatásnak érezné, vagy én csinálom szó nélkül, de akkor én érezném magam kihasználtnak. Vélemények?
2017. jan. 12. 18:21
 1/3 anonim válasza:
100%

Írjatok egy beosztást hogy kinek mikor mi a feladata és rakjátok ki valami jól látható helyre. Lássa, hogy te mindig megcsinálod a feladatod, akár ki is pipálhatod a papíron ha kész van, és akkor talán ő sem fogja elfelejteni.

De ha teljesen reménytelennek érzed a helyzetet, akkor nem biztos, hogy jó ötlet az összeköltözés.

2017. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elozo jol irta, listat kell irni, hogy kinek melyik heten mi a dolga.
2017. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én simán bevállalnám, ha jó mellei vannak :D
2017. jan. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!