Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miskolc avason hova érdemes...

Miskolc avason hova érdemes albérletbe költözni 3 tagú családdal?

Figyelt kérdés
Az avas még mindig olyan rossz hely amilyennek régebben is mondták?

2017. febr. 8. 22:41
 1/2 anonim válasza:

Kerüld el az Avast! Győri kaput ajánlom inkább.

Vagy ha nagyon ár-érték arányt nézed, akkor max. Avas I. ütem, de én menekülnék arról a környékről, amíg lehet! Főleg gyerekkel.

2017. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor én a Győri kaput se ajánlom. Főleg a déli és dél-keleti részét, a Vászonfehérítőt kerüld el nagy ívben, a legaljasabb, legmegátalkodottabb magyarok lakják, és közel van a Békeszállóhoz is, ahol az svédek inverzei élnek, ezért rossz a közbiztonság, rosszabb, mint az Avasé. Rokonom az Avason lakik, hozzá szoktam menni látogatóba Miskolcra, már 15 éve és ott semmilyen attrocitás nem ért még, ellentétben az említett Győri Kapuval (de említhetném a Kassai utcát és a Szilvást is a nagyon nagy ívben kerülendő helyek között).
2017. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!