Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jól számolt el a Tulaj szerint...

Jól számolt el a Tulaj szerintetek?

Figyelt kérdés

Januártól február 15 megengedte ,hogy lelakjam a kauciót mert 8 évet laktam ott és soha sem késetem vagy maradt el a bérleti díjjal és a házat is ez idő alatt minden 2 évente saját költségemen festettem ki .


Decemberben fizettem rezsit és lakbért és megbeszéltük, hogy januárit és a február 15 ig fedezi a kaució .

És végül felszámolt rám 1 havi bérleti dijjat és egy fél havi rezsit meg plusz 20 ezer ft ami nem tudom honnan jött .

Nem érzem jogosnak csak a fél havi rezsit hiszen 8 év alatt mindig rendesen fizettem .


2017. febr. 15. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

szia, nem szoktak kaukciot visszaadni..én is vartam h adja vissza, erre mikor adtam at a kulcsokat, mondom akkor a kaukciot??erre mondja azt már lelaktam!!

(miközben nem is)

úgyh ennyit a tulajokról, csak nem akartam elkezdeni vele vitazni.

2017. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Hát először is kérdezd meg, hogy ha megállapodtatok, akkor miért van az 1 havi díj plusz a 20 E Ft.

Ha még te se tudod, akkor mi főleg nem fogjuk tudni.

2017. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem irtad mennyi volt a kaució,ez lényes lenne a számitásnál .Ha ez csak "jelképes" összeg volt,nem fedezte a fél havit sem .Kaucitót egyszer kének,és nem minden év után .
2017. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

(65 ezer ft +36 ezer ft egy hónap bérleti+rezsi )

110 volt akkor kaució 8 évvel ezelőtt és 77 ezer ft számolt fel. Január-fabruuár 15-ig úgy, hogy még a kaució is fedezte ezt az időszakot.

2017. febr. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!