Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » El szeretnék költözni otthonró...

El szeretnék költözni otthonról. Menne ez ilyen körülményekkel? (20F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves srác vagyok és sajnos az elmúlt években nagyon sokat veszekedtem anyámmal és a bátyám is hátba szúrt rendesen már sokadjára és ez volt az utolsó alkalom, hogy ezen átestem. Mindenképpen el szeretnék költözni. Az itthon töltött idő már csak veszekedésből áll, mindig én vagyok a rossz holott egyedül én dolgozom a családban, anyám munkanélküli.


Találtam egy kiadó garzon lakást 55e Ft + rezsi + 5e közös költség. 150-160 nettót keresek, így maradna bőven magamra, ha nem nagy a fogyasztásom (rezsi terén).


Így menne nem?


Egyébként még annyi, hogy az elmúlt 4 hónapban szinte csak az elmaradásokat, számlákat fizettem és ez idő alatt 12 kilót fogytam, most férfi létemre 52 kiló vagyok ami betegesen alultáplált állapot. Ez is egy nyomós oka a költözésnek.


Vélemény?



2017. febr. 21. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki jönnél ebből a plbzből de csak éppen
2017. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Annyi keresetből simán ki fogsz jönni ha elköltözöl, be lehet osztani a pénzügyeidet. De azt a hibát el ne kövesd hogy a téged piszkálókat egy 5 Ft-os érmével is támogasd. Tapasztalatból mondom hogy a béke csak akkor állna helyre, ha a szülő a funkciójának megfelelően ő támogatná a gyerekét ha tudja, nem pedig fordítva.

Én is elköltöztem annak idején, akkor 20 éves voltam. Életem egy mennyország lett. Aztán csináltam egy hibát, hogy ismét szóba álltam az engem bántókkal és megkárosítókkal. És ekkor elköltözve is folytatódott tovább minden. Majd többé nem hibáztam hanem terheléssel láttam el a család azon tagjait akik káros energiájukat mások bántására fordították. Például a nővéremre és férjére maradt az idős szülőkkel kapcsolatos minden teher. Ekkor maga a földi paradicsom valósult meg a két szülő számára és számomra is. Vagyis az volt a megoldás hogy a kártékony embereket hasznos emberekké kellett "idomítani". És ismét összekovácsolódtam a szülőkkel is, sőt a nővérem is normális lett. Különös számomra hogy egyesekre érvényes Adynak a Nekünk Mohács kell című verse. Vagyis az hogy csak akkor hajlandóak normálisan viselkedni ha szenvedhetnek.

2017. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szűken kijönnél, de ha lesz időd magaddal foglalkozni és nem a rajtad élősködők veszik el az erődet - ahogy az előző is írta, biztos találsz további jövedelemforrásokat. Az ilyen családdal legjobb megszakítani a kapcsolatot, mert szép lassan megint a fejedre nőnek.
2017. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kijönnél, végülis 20-nál több nem lehet a rezsi egy főre. Akkor kb. 80.000-nél tartunk, +20-30.000 a kajára, marad 50-60.000-ed magadra.
2017. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2017. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Várost csak azért nem írok mert úgy már egyesek könnyen beazonosíthatnak. Pláne, hogy most panaszoltam el a dolgokat másoknak is (közeli barátoknak). Közel Budapesthez, ennyi belefér.


Amúgy köszönöm a válaszokat, így már tudom, hogy el-elleszek :)


Amúgy a megtakarított pénz az izomzatom visszaszerzésére és magam ruháztatására menne főleg, de magamat ismerve még félretenni is tudok majd, hiszen nagyon jól meg tudom fogni a pénzt és érett gondolkodású vagyok... nem lesz itt gond.


Még egyszer köszi a válaszokat ;)

2017. febr. 21. 23:06
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
55+5+rezsi. Az szerintem simán lesz 90. Erre még a tv-internet előfizu 8-10 ezer. Aztán telószámla, Ez gyanítom 5 ezer környéke. Ez durván 100-105 ezer. Aztán a közlekedés csak akkor van ingyen ha bicaj vagy gyalogos megoldás van. Aztán wc papír, mosószer,öblítő,mosogató,tisztasági szerek ezek havi szinten közelező cuccok. A maradék 30-40-50 ezer meg nagyjából el is fog menni a mindennapi megélhetésedre. Szal meg lehet oldani, de csínján azzal, hogy bőven marad, és még félre is tudsz rakni ;-)
2017. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bővelkedni nem fogsz, de a lelki békéd bőven kárpótolni fog ezért a csöppnyi kényelmetlenségért. Költözz mielőbb!
2017. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatalon költöztem! Menni fog, szurkolok!
2017. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es válaszolónak csak annyit, hogy nálam minden csak túlóra kérdése.... ha úgy érzem nem lesz elég a pénzem mert valamit még fizetni kell, igen ahogy mondtad például a mosószer stb. akkor bevállalok 1-1 szombatot meg 1-2 hétközi túlórát és már rendeztem is a problémákat.... alapjáraton teljesen igazad van, hisz le sem írtam, hogy ez a fizu amit feltüntettem több is lehet.


Most pl olyan 180 körül fogok kapni ha minden igaz.


Köszi a válaszokat ;)

2017. febr. 22. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!