Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van egy "érdekes" lakótársam,...

Van egy "érdekes" lakótársam, akivel úgy érzem kezdeni kéne valamit. De miként?

Figyelt kérdés

a következő a helyzet: én jelenleg egy albérlő vagyok egy lakásban, a főbérlő eltűnt: pár napja nem tudom elérni. Van egy "nagyon szép" lakótársam, aki elég kriminális kinézetén kívül "érdekesen" viselkedik:

- Mindig akkor jön ki a szobájából, amikor én is ( nem egyszerre, de tök mindegy)

- THC(fű, marihuána) + Pálinka a legjobb barátja, tegnap a gyerek itt ki volt akadva, be volt szivva

- Főbérlő eltűnt, telefonján elérhetetlen, nincs itthon, mert tőle bérlem a szobát ahol lakok. Ezt egyébként , nem mondta hogy nem lesz itt + állítólag még lesz 1 lakótársam, mert ő elköltözik.

- az "érdekes" lakótársam nagyon, de nagyon szeretne velem iszonyat jó pajti viszonyban lenni

- a gyereknek valószínűleg még munka viszonya sincs: én hétköznap reggel 8 és 16 óra között dolgozok, és ő mindig, de mindig itthon van. Volt már hogy hamarabb itthon voltam, és ő is

- A gyerek kajak hülyének néz ( beszélgetek vele 10 percet és előadja hogy a kínai márkátlan szemüvege valójában egy igen értékes munkavédelmi szemüveg)

- Igazából a tököm már tele van vele, de mivel sajna én is egy albérlő vagyok, és jó messze lakok az otthonomtól, nem tudom mit kezdjek vele.

- A főbérlőm egy lump leszarok mindent ami nem fontos ember.


Bár csak két hete vagyok itt, de már úgy érzem tovább kell álljak egy másik albérletbe. Nem igazán tudom, mit is kéne tegyek.



#albérlő #érdekes gyerek #tele a tököm #mit kéne tenni?
2017. márc. 18. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Én a helyedben elköltöznék onnan. Aztán nehogy eltűnjenek a cuccaid. Kezdj el másik albérletet keresni. Amikor megvan, írj SMS-t a főbérlőnek, hogy megjelenjen. Pl. Itt a NAV, ég a lakás... stb.
2017. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
zmelus: Lehet, ez az egyetlen kiút innen bakker. Szerintem még Wireshark-ozik a főbérlő vagy ez a gyerek telefonról.
2017. márc. 19. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ebben semmi érdekes nincs, nekem inkább te nem vagy szimpatikus ez alapján :D
2017. márc. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!