Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » H hogyvan ez a kolesz-os...

H hogyvan ez a kolesz-os fürdés? Mert nekem 1 ismerősöm azt mondta h ahova ő jár ottvan 4fülke, na most h van ez? Bent a fülkébe veszed le magadról a cuccokat v még előtte?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez úgy van, hogy éjfél után 3 órával bemész a fürdőbe és ruhástól lefürdesz :D

Mert tisztálkodni szeretnél.

Meg egyben ruhát mosni is, ha együtt a kettő lehetőség.

2017. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vhogy éreztem h az ilyenek itt is megtalálnak , na mind1 :)
2017. ápr. 4. 09:27
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy "ilyenek megtalálnak?"


Ember, épp segíteni szerettem volna.



Már kinőttem a "koleszt" kb. 45 éve és sok máson is átestem.

(előző voltam)


Blanka

2017. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért írtam az " ilyeneket " mert attól függetlenül h név nélkül írok ki vmit , te meg név nélkül válaszolsz , attól függetlenül lehetne értelmes válaszokat is adni nem?

hanem tetszik v nem tudsz értelmes választ adni akkor nem kell hozzákommentelni , köszi

2017. ápr. 4. 09:40
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Kétféle lehet: vagy vannak közös zuhanyzók, aminek van egy kis előtere, padokkal, fogassal. Ott tudsz levetkőzni, választasz egy zuhanyállást, bemész, zuhanyzol, kijössz és felöltözöl.

A másik, hogy nagyobb fülkék vannak sorban, a fülkében van a pad, fogas. Akkor benn a fülkében vetkőzöl, zuhanyzol, öltözöl, kijössz. Ez koleszokban ritkább, inkább kempingekben, hostelekben van ilyen.

Sok koleszban pedig saját fürdő van a szobákhoz.

2017. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ahaaa, köszönöm :)
2017. ápr. 4. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

#4 vagyok


"Azért írtam az " ilyeneket " mert attól függetlenül h név nélkül írok ki vmit , te meg név nélkül válaszolsz ,"


Ezt Te írtad.


A kérdésed eleve "név nélküli, ugye?

Mi a lényeges Neked?


A névnélküliség, vagy az, hogy nem tudsz mit kezdeni egy "kolesz" fürdőzéssel?

Ez a fő kérdés.


Magánban írhatsz, akkor nem vagyok "névnélküli".


Mi a baj, hogy nyilvános kérdés tettél fel a problémádról?

Ehhez minek "név"?

2017. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyumár nem is tudom minek veszekszek itt veled, ember ha már 45éve " Kinőtted " koleszt akkor már igazán ennyi időkorodra nem trollkodni 1 kérdésen , hanem normálisan oda írni , de mondom ha nemtudsz , akk légyszi ne is írj
2017. ápr. 4. 10:22
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Aki ennyire szégyenlős,az nem menjen koliba.Majd megszokod,vagy nagyon rád szálnak a többiek .Vetkőzni,öltözni más estekben is kell .Nem fognak neked külön öltöző termet fenntartani .Az a 45 éve ezentúl esett már megjött onnan,ahova te még csak most indulsz.Minden gond nélkül átélte ezt az időszakot .
2017. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Közös zuhanyzós koliban nem éltem (nálunk szobánként van) de tábori tapasztalat ha szégyenlős vagy:

Szobában fehérneműre vetkőzöl, magadra tekersz egy törölközőt, kimész a zuhanyzóba, ott a fülkében leveszed a maradék ruhát, törülköző vissza kint lepakolod a többi dolgodhoz, letusolsz, nagyjából megtörülközöl a fülkében, kilépsz a pizsifelsőért és bugyiért, bent felveszed őket utána pedig mehetsz vissza a szobába. Egyébként a kolis lét alatt csökkenni fog a szégyenlősség.

2017. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!