Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » H hogyvan ez a kolesz-os...

H hogyvan ez a kolesz-os fürdés? Mert nekem 1 ismerősöm azt mondta h ahova ő jár ottvan 4fülke, na most h van ez? Bent a fülkébe veszed le magadról a cuccokat v még előtte?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Luxus körülmények között lehet ez a barátod, én ugyan nem vagyok koleszos, de egyik csoptársam koleszában koedukált fürdő volt, zuhanyfüggönyök nélkül :D De pár nap alatt mindenki szocializálódott a "bekopogok, bekiabálok" módszerbe :)


Tábori élményeim alapján meg simán háttal másoknak vetkőztem pucérra (azonos neműek előtt persze), és fürödtünk. Szerintem ez az első pár nap után nem fura, baromira nem vagyunk hosszabb távon kíváncsiak egymás testére, pláne felnőttként.

2017. ápr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 tálcás zuhany volt elválasztó falakkal. Igyekeztünk mindig úgy menni, hogy hárman szobatársak és az ajtó zárható volt. Ennek ellenére a halálom volt, amikor egyesével fürödtek emberek és magukra zárták az ajtót.

Hárman úgy is látjuk egymást meztelenül, mert öltözni kell valahogy a szobában is, így tök mindegy volt.

Összességében az sem érdekelt soha, ha a folyosóról más szegült oda mellém zuhanyozni. Valahogy nem egymás testét figyeltük soha. Mivel a párában, vizes földön nem annyira kellemes öltözni, mi mindig fehérneműben és fürdőköpenyben jártunk zuhanyozni, nem öltöztünk ott.

Később egy másik egyetemi koliban már saját fürdő volt minden szobában, így a probléma megszűnt.


Szerintem ami kényesebb a közös zuhanyzásban, az inkább a menstruációs időszak. A többi tök természetes lesz marha gyorsan.

2017. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Fél,hogy meglássák a kis faszát,oszt seggberakják a nagyok!
2017. ápr. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!