Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Sokszor azt mondjátok,...

Lányok! Sokszor azt mondjátok, hogy jó lenne már valaki mellétek, és bármit megtennétek egy párkapcsolatért. És mikor megjelenik egy komoly jelentkező akkor olyan elvárásokat támasztotok vele szemben ami nem földi. Szükségetek van egyáltalán bárkire?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, csak nem mindegy, kivel. Olyanok is vannak, akiknek tényleg nagyon magasak az elvárásaik, de olyanok is, akiknek teljesen normális elvárásaik vannak, csak azok érzik őket magasnak, akik nem felelnek meg nekik.

Én is magas elvárások alapján választottam, későn is találtam párt, olyat, akit tényleg a társamnak nevezhetek, de én úgy gondolom, megérte várni.

2014. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerek egy fiút, aki egyszerűen TÖKÉLETES(!!!) Ha vele összejönnék, nem állítanék elvárásokat...
2014. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!