Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 121 folyamat fut egyszerre,...

121 folyamat fut egyszerre, ez normális?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy új laptopot, a memóriája 4 + 4 GB -os.


(Az előző laptopom már nagyon régi volt, 2 GB memóriával, és már a vége felé nagyon bosszantó volt, hogy nagyon belassult, ha 3-4 programot futtattam rajta egyszerre.)


Most az előbb a vadi új laptopom is egy pillanatra mintha belassult volna, ezért automatikusan nyomtam a Feladatkezelőt, és megdöbbenve láttam, hogy 3,9/7,9 GB van használatban, és 121 db folyamat fut.

Ez teljesen normális, vagy aggódnom kellene??



2016. okt. 4. 21:28
 1/5 MGéza ***** válasza:
89%
Nem kell aggódnod, ilyen a win felépítése, normális. Persze ha gondolod, akkor futtass le egy víruskeresőt.
2016. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
89%
Attól függ mire használod, mik futnak a háttérben, miket telepítettél, az ellenőrzésnél mik futottak, stb. Nálam 2 GB van használatban, és 67 folyamat fut.
2016. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 8GB RAM-om van, Windows 7 Professinal, 3,5GB-t használ, 59 folyamattal. nem lassul be... Ez teljesen normális. De meg tudod nézni, hogy mi zabálja a memóriát.
2016. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezen ne döbbenj meg. Ha van honnan enni, akkor a Windows bizony enni fog.
2016. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam.

2016. okt. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!