Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 8. kerület kálvária tér milyen?

8. kerület kálvária tér milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,3 barátnőmmel a nyár elején költöznènk fel albérletbe Budapestre,találtunk a neten egy jónak tünnő lakást amit az egyik barátnőm párja aki Pesten tanúl már meg nézett és azt mondta,hogy nem rossz,a lakás Budapesten 8.keruletben a Kálvária téren van,milyen környék csöndes békés mert a barátnőm párja azt mondta,hogy nagyon csöndes és békés és nagyon jó a közbiztonság?

18/L



2017. máj. 9. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
"Nyócker"... ne mond hogy nem hallottál mèg róla. Kimész az utcára,es 90% hogy kirabolnak.
2017. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te troll vagy? Ha nem, akkor nagyon becsaptak. Nem egy elegáns környék, kifejezetten hangos és bár sokat javult a közbiztonság, azért még mindig Pest egyik legrosszabb része. A 8. kerületben is kevés rosszabb van nála és azok is 2-3 utcára vannak ettől a tértől. Ami igaz, hogy a tér közepén egy most épp nagyon szép park van, nem rég fejezték be a felújítását. De a helyi népek elég lepukkantak, sok kulturálatlan csellengő van arra és nem biztos, hogy egy év múlva is így fog kinézni a park. Szóval, ha ingatlanos mondta ezt, akkor csak ki akarja edni a lakást, amíg még jól néz ki a környék. Persze ha csak erre van pénzetek, akkor mef lehet fontolni, de nem pestiként nem tudod mire vállalkozol, szerintem felejtős.
2017. máj. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes környék. Lányként oda soha nem költöznék. Gettó, rossz közbiztonság. Vannak a nyóckernek normális részei, de ez nem tartozik közéjük.
2017. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem ismered a Kálvária téren azt a pár ember, akivel ajánlatos jóban lenni, akkor felejtsd el. De valószínűleg nem ismered őket, mert akkor nem raktad volna fel a kérdést. 3 nem budapesti lánynak egyáltalán nem ajánlom. Rossz környék, közelben a Diószegi Sámuel utca, magyart alig látni, kártya partik a kukák tetején a téren, ordítozás, kiabálás, káromkodás, fenyegetőzés, bunyók, riasztó pisztolyos harcok, késelés a Dióban...Javul a helyzet, felújítások vannak, meg kamerák de fél éve még ilyen volt. Én nem költöznék oda, csak ha nincs más lehetőség. Ha mégis ezt választod értékekkel ne nagyon villogjatok az utcán, és ne késő este járjatok haza.
2017. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én nem látom ilyen borúsan a helyzetet mint az előttem írók. Nyilván nem a rózsadomb, de szerintem Pesten jelenleg ez a rész fejlődik a legnagyobb ütemben. Javaslom, hogy mielőtt döntést hoztok gyertek fel 1 napra és sétáljatok a környéken, üljetek be valahova vagy csak egy padra. Aztán döntsetek a benyomástok alapján. Talán a kamerák kihelyezése is segíti a biztonságos élete.
2017. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

A Kálvária tér a 8. kerület egyik legrosszabb része. A közelben tanulok és dolgozom, egy darabig cangával arra jártam. Nem jó környék még átutazni sem rajta, ott élni meg biztosan nem mernék.


Kálvária tér és környéke, Hős utca, Pongrácz úti lakótelep... Ezeket kerülni kell.

2017. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon király a nyolc,itt lakók kálváriá n spanokkal főzük a méter meg a herbalt egész nap toljuk. Lakik a karácsony sanyiba is sok rokon,köcsög kamerák se néznek lehet a ccucot is szórni na tavasz Baktalórántháza véreimm Janikaaaaa voltammmmm
2017. máj. 11. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettél kijelentkezni :D
2017. máj. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!