Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyolckerről vélemények (előzmé...

Nyolckerről vélemények (előzményt lent olvasd)?

Figyelt kérdés
Cirka nyár vége óta lakunk a nyolcadik kerületben, a teleki és kálvária között( Nem magdolna és nem is a dankó). Én nagyon nyugis kertvárosi részről származom és nem szoktam meg ezt az állandó ordibálást semmelyik embercsoport oldaláról (ha értitek mire goondolok). Szóval a helyiektől kérdezném, vagy exhelyiektől, hogy én pörgöm túl ezt az egészet, vagy van némi igazság a félelmemben? ezt már csak azért is tettem fel, mert úgy látszik el fogok költözni, de nem akarom, mert nagyon jó a közlekedés errefele... légyszíves válaszoljatok (lehet hogy a sok sztereotípia ami beitta magát a fejembe az még kifacsarható...-.-)

2014. márc. 11. 11:59
 1/10 anonim válasza:
56%
Qrvanehéz lenne leírni, hogy "cigányok"?
2014. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi a kérdés...

A cigányok ilyenek, igen. Üvöltöznek. De ha csak simán beszélnek az is hangos. Én a Baross utca végén lakom, ott is szinte minden este van valami ordiblás. Hát ez van...

Amúgy a közlekedés tényleg jó :-)

2014. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első, ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor inkább ne tegyed. :)
2014. márc. 12. 08:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Második: csak azért kérdezem, mert pár napja dankóban lövöldöztek, és még azelőtt összeverekedett egy nagy falka a kereszteződésnél... engem meg folyton kinéznek maguknak. múltkor pedig a buszon kezdtek el zaklatni egy csajt. (Y)
2014. márc. 12. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Egyszer régebben már éltem 4 évig a kerületben és most ismét 3,5 éve itt lakok. Eddig személy szerint engem semmilyen attrocitás nem ért. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket, ha "észre sem veszed" őket, akkor ők sem téged. Nem lehet, hogy mindig nagyon megbámulod ezeket? Ilyen szempontból olyanok, mint a vadállatok - ne vedd fel velük a szemkontaktust. Ennyit tudok tanácsolni. Sajnos ők nem fognak kulturáltan viselkedni...

2014. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem bámulom meg őket, épp ez a problémám.. múltkor is mentem haza és egyedül voltam az utcán, az illető elkezdett követni és fütyült. nekem meg a szívem már a torkomban volt...
2014. márc. 13. 10:24
 7/10 anonim válasza:
Lehetnenek kerdeseim feled a kornyekkel kapcsolatban?? Mi epp venni keszulunk ingatlant a kornyeken, es en elegge tartok tole (nem allando lakohelynek)... Ha igen, kerlek irnal egy privat uzenetet? :)
2014. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.!


Én ugyan nem a kérdező vagyok, hanem az egyik válaszoló. Szívesen válaszolok a kérdéseidre, ha tudok.

2014. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Koszonom, irtam! :)
2014. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Liderc2016 válasza:

Sajnos nem egy leányálom a környék, én ha tehetném, elköltöznék az ilyen helyről. A közlekedés tényleg jó és a 9-esről sok tisztességes ember száll le minden nap. De azért a folyamatos ordibálás / ugatás miatt nem lehet leányálom. Van benne túlpörgés is egy kicsit pontosan a sztereotípiák miatt, de jobb félni, mint megijedni.


Így 3 év távlatából (most nézem az üzeneted keltezését) érdekelne, hogy változott-e a helyzet, feltéve, ha maradtál a környéken.

2017. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!