Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi pénz szükséges kb. egy...

Mennyi pénz szükséges kb. egy albérlethez?

Figyelt kérdés

Szeretnék különköltözni a szüleimtől, de nem igazán van ebben tapasztalatom, hogy havonta mennyi kiadás lenne.

Mi az a minimum összeg amit meg kell teremtenem?

Természetesen dolgoznék, de az albérletárak is elég magasak..


Esetleg van itt aki albérletben él és egyedül? Nektek milyen költségeitek vannak? Mi az az összeg amivel már el lehet indulni?


Különösebb költségeim nincsenek, mint pl. autó

Egyedül ami meglévő összeg az a telefonszámla majdnem 10ezer havonta.


Elég lenne egy egyszobás kis albi. Nem nagyvárosban, de nem is olyan kicsi...



2017. máj. 9. 12:42
 1/4 papagenou ***** válasza:
100%
attól függ, hogy csak életben akarsz maradni, vagy előre lépni is szeretnél. kajára, ruhára, tisztítószerekre stb stb-re rászámolhatsz vagy 50et szerintem. ahhoz még az albérlet meg a számlád. aztán számolj :)
2017. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először nem is azt szeretném, hogy éljek, mint Marci....

De azért azt sem szeretném, hogy az utolsó héten a küszöböt rágjam.

2017. máj. 9. 13:20
 3/4 papagenou ***** válasza:
100%
én kezdőként 160at kapok nettóban. 50 a lakás rezsivel. szeretem jólérezni magam, eljárni néha barátokkal s a lakást is szeretem néha frissíteni, kellenek néha új ágyneműk s stb stb stb. mindennel együtt átlag 60körül szoktam félretenni hónapvégén, persze soktényezős.
2017. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon településfüggő az albérlet ára.

Mifelént havi 80ezer alatt nem nagyon lehet kivenni a kis lyukakat sem. (3 hónap kaucióval!) Mellé a villany 5-8ezer, víz 3-5ezer, fűtés 10-30ezer (épület szigetelésétől és fűtés módjától függően), közös költség 8-10ezer. És akkor még nem is ettél.

2017. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!