Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ilyenkor mennyit illik elkérni?

Ilyenkor mennyit illik elkérni?

Figyelt kérdés
Bérelünk egy házat, amiben alig volt néhány bútor mikor kivettük 2016 decemberben, mi nekünk kellett vennünk bele. (Újan vettük őket) Ha most költözünk ki, és itt hagynánk valamennyi bútort, és a tulaj is megszeretné tőlünk vásárolni őket, akkor mennyit kéne értük elkérni? Az eredeti áruk hanyad részét? Ahogy írtam újak a bútorok, és alig lettek használva fél évig.

2017. máj. 18. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Amennyiben meg tudtok egyezni, de még úgy érzed, megéri... én bemondanám az eredeti árat, aztán mehet az alkudozás.
2017. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Az eredeti ár 50-75%-a. Mert ugyebár az ÁFA alapból lejön és végül is használtnak minősül.
2017. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
75% jó lenne, de ez alá nem mennék, hiszen vadi újak.
2017. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

Úgyis alkudni fog... ezért nem érdemes a 75%-ról indulni... minél magasabb árról indulsz, annál jobban jársz.

Kereskedő vagyok, én rezzenéstelen arccal bemondanám az ára 110%-át.

2017. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd túlzásba, ha amúgy sem szeretnéd a cuccokat magaddal vinni, mert a tulaj el fog állni a vásárlástól, te meg fizetheted a költöztetőt is.

Végül is nagyon jó holmikkal be lehet rendezni egy bérlakást fillérekért a Vateráról, vagy a Jófogásról és ezt a tulaj is tudja, ha nem teljesen hülye.

2017. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!