Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Titeket hogy próbáltak lehúzni...

Titeket hogy próbáltak lehúzni a bérbeadók vagy bérlőtök?

Figyelt kérdés

Mi nagyon jó bérlők voltunk. A lakásban az ágyat eltörtem véletlenűl, a súlyom alatt összeszakadt, mert már régi volt. Egy sokkal erősebb és jobb ágyat vettünk a főbérlőnek, mert nagyon jól kijöttünk velük és jó szájízel akartunk elvállni.


A kauciót nem akarták oda adni, de nem tudtak fogást találni rajtunk ezért 70 ezer forintos TV számlát, 50 ezer forintos villany számlát és kb 40 ezer forintos közököltséget akartak kifizettetni velünk :D. Azzal indokolták, hogy az utolsó hónapban megnőtt a villany fogyasztásunk, sok TV-t néztünk és, hogy ez a szokás a házban... ilyenkor mindig több a közösköltség.


Nagyon rifinált volt az öreg bácsi... persze nem fizettük ki...


Nektek milyen történeteitek van? Tudom az enyém nem volt annyira dúrva, de sok dolgot hallotam már rizikós főbérlőkről.



2017. jún. 5. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!