Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet tartozás hogyan tovább?

Albérlet tartozás hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve hogy kiköltöztem az albérletből. Mert nem tudtam fizetni Férjem halála utan.. Egyedülálló anyuka lettem van 2gyerekem. Szoval elkoltoztem es van még. Vissza 150ezer forint tartozásom amit nem tudok fizetni :( nem azert mert nem akarom hanem mert nem tudom. Férjemnek a tartozásait kell vissza fizetnem :( nem marad pénzem hogy kifizessem a tartozásom még reszletben sem megy.. Eleinte havonta tudtam adni a tulajnak egy 20asr most mar az sem megy :( tudja hogy most hol lakom es behajtókent jon es kéri a penzt.. De egyszerűen nincs miből fizetnem.. Hogyan tudnám vele megbeszélni hogy várjon amig jobbra fordulnak a dolgok. Persze ő is megértem
2017. jún. 15. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb ha kinyögöd neki a tartozásodat, utána lehet aztán tartalékolni (ezt az összeget akár félretenni havonta).

Nincs családtag, jó barát, ismerős aki segítene?

2017. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincs miből és nincs semmid ne aggódj, mert a behajtó úgysem fog tudni semmit elvinni. Hitelt ne vegyél fel semmiképpen, mivel az csak rosszab lenne ha vissza kéne fizetni.
2017. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!