Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet kérdés. Tényleg...

Albérlet kérdés. Tényleg lehetetlen lenne így megélni?

Figyelt kérdés

Havi 130 ezerből lehetetlen fent tartani egy albérletet?

Egyedül lennék, a macskámmal.


Elég lenne nekem egy 1, max 1.5 szobás albérlet is, sokat nem hiszem, hogy fogyasztanék.. tehát a rezsi nem lehet olyan eget verő.


2017. jún. 26. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
De HOL? Mert egyáltalán nem mindegy. Budapesten szerintem lehetetlen.
2017. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, elnézést.

Nem Budapest, jóval kisebb város.

Albérletet már találnék szerintem 30-5 ezer körül....

2017. jún. 26. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem ismerem az igényeidet. Mondjuk találsz 40ezerért albérletet. Ebben nincs benne a rezsi, tehát fűtést, villanyt, netet, vizet fizetned kell. A fűtésen sok múlik, de ezek együtt télen kb. 40ezer, lehet több és kevesebb. Ebben még nincs benne a közlekedés, telefonszámla, gyógyszerek, a macskakaja, szórakozás, ruházkodás, a te kajád, mosószerek, piperecikkek. Még ha a legolcsóbbak is, pénzbe kerülnek.


Ha marad 60, vagy 70ezred havonta az albérlet és a rezsi után, akkor kb. 2000Ft/nap a többi felsorolt dolog. Szerintem kivitelezhetetlen, csak egyszer leszel beteg, vagy csúszol el valamivel, már buktál. Ez a pénz nagyon kevés szerintem.

2017. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor 60-ból is kijön rezsivel.
2017. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
34%
Miért mondjátok neki, hogy lehetetlen? Egyáltalán nem lehetetlen. Sok család él albérletben, mert elvitték a házukat. És nem király módon, hanem több tagú és ennyiből. Tehát nem lehetetlen. Olcsó albérletet kell keresni, másfél szobásról meg ne is álmodozz. 1 szobásat, ha jó áron kifogsz az már király.
2017. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Egyáltalán nem lehetetlen, mi 3an éltünk ennyiből 2 éven át... de kompromisszum igényes...
2017. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!