Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Azok akik csak lány albérlőt...

Azok akik csak lány albérlőt vagy lakótársat keresnek, megelégednének egy meleg sráccal is?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
De hülye vagy.
2017. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
._." cöh
2017. júl. 10. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom miért törölték a válaszomat... ha csaj albérlőt keresnék az egyértelműen a szex reménye miatt lenne... szóval ha meleg srác jönne, akkor valamit nagyon jól kellene csinálnia a szájjával, hogy őt válasszam egy csaj helyett... egy jó cummantás közben meg csukott szemmel gondolhatok akármilyen bomba nőre.. nekem ez nem lenne akadály.

De tényleg jól kéne hozzá dolgozni.

2017. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hidd el, nálunk senki sem tudja jobban, hogy lehet örömet okozni egy férfinak ;)

Viszont általában lányok keresnek csak lányokat, meg a főbérlők, mert ők 'rendesebbek, tisztábbak és igényesebbek' - tartják ők.

2017. júl. 10. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
van puncid vagy nincs, hidd el hogy azért a legtöbb férfi nem szereti a faszt
2017. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Halljátok :D még mindig nem vágjátok, hogy az emberek nagy része nem szexre keres lányokat egy lakásba, hanem pl. azért, mert alapból lányok laknak ott, vagy esetleg mert őket rendesebbnek tartják? Nem díbolnak, koszolnak - hanem takarítanak, rendet tartanak - illatoznak, nem büdösek... stb.

Azért írtam ki a kérdést, mert az albérletek nagy százalékára csak lányokat keresnek az általam felsorolt okok miatt, - megkell jegyeznem, hogy mindez csak sztereotípia, de ez van; ugyanígy rólunk is ezt gondolják.

De, ha egyetlen értelmes válaszoló sem akad erre :D akkor ez van. Kész röhej.

2017. júl. 10. 16:17
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg azt az embert, ahova akarsz menni, azzal nem ártasz :D pont az ilyen emberek miatt félek az albérletes lányt akarós hirdetéseknél, kb kiráz a hideg tőle.
2017. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

szerintem igen :D Mármint én különösen örülnék egy meleg srác lakótársnak.

19/l/l

2017. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Galuska136 válasza:
100%
Jó sok szexista írogatott ide, ne is foglalkozz velük. Sztem annak van igaza, aki azt írta, kérdezz rá. Ha még telefonon tisztázzátok, nem kell esetleg feleslegesen odamenned. A nők amúgy sem olyan homofóbok, mint a legtöbb férfi, sztem nem csinálnának belőle ügyet.
2017. júl. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!