Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiveheti más, nagyon félek tőle?

Kiveheti más, nagyon félek tőle?

Figyelt kérdés
Ma felhívtam délután egy urat, hogy holnap megnézném a Pécsett található lakást, elég olcsó és nagyon jó! Debrecenből utaznék, tehát csak négy körül érek oda, fél ötre beszéltük meg a találkozót.. addig kiveheti más? Annyira félék ettől.. írnom kellene neki,hogy mindenképp érdekel? de ez felelőtlenség kicsit nem?

2017. júl. 11. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Annak fogja előbb kiadni aki előbb fizet.
2017. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsaság dönt... anno én is bele mentem ilyenbe,hogy oké várok másnap estig,hogy ide érjenek, közbe persze volt mással is megbeszélve aki jött és egyből ki is vette volna,de nem adtam, korrekt voltam. Aztán elfelejtett jönni aki ígérte, amikor hívtam jött a bocs,de találtunk másikat. Felhívtam azokat akiknek az idétlen korrektségem miatt nem adtam egyből, és már nem volt nekik aktuális. 1 hónapig állt üresen mire újra kivették. Nah azóta engem aztán nem érdekel semmi ilyen és el is szoktam mondani,hogy oké jöjjenek amikor akarnak,de ha közbe valaki megjelenik itt és kivenné akkor én kiadom egyből. Sajnos ez van...tanultam.
2017. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó oké ez érthető, de akkor telefonáljon, hogy kivették..

Leutaztam, ezreket dobtam ki és mikor hívom, hogy melyik emelet pontosan mert senkit nem találok itt, azt mondja ja elfelejtettem szólni kivette valaki.

2017. júl. 12. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
hívjon fel minden érdeklődőt hogy kivették a lakást???
2017. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DrNest ***** válasza:
100%
Igen. Gyakran megesik.
2017. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, az a probléma,hogy nem jól csinálod....1 albit a közelbe nézünk meg, ha messzebbre kell menni akkor legalább 2-3-at kell kiszemelni,hogy ne legyen annyira potya az út.
2017. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
többet is beszéltem, de ez volta jó
2017. júl. 12. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez van
2017. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!