Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Dószeghy Sámuel mennyire...

Dószeghy Sámuel mennyire veszélyes egy husznéves lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja végeztem az egyetemen, Bp-en maradtam dolgozni is végül:) Két csoporttársammal (mindketten fiúk) a Diószeghyn találtunk albit. A lakás teljesen jó, a környék miatt viszont aggódom, főleg hogy mivel irodai munkarendben dolgozom, télen bőven 5 óra után, sötétben érnék haza. Olyanok tanácsát kérném, akik ténylegesen ismerik a környéket, nem csupán hallomásból! Köszi előre is:)



2017. júl. 16. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem laktam ott, de sokzsor kellet arra mennem. Nem a legjobb környék. Ha nem feltunő az öltözködésetek és nem álltok le senkivel sem beszélni, ha szerencsétek van nappal nem lesz semmi bajotok, de sötétedés után bizotsan nem mennék arra a környékre.

Tele van dorgosokkal, dílerekkel, prostituáltakkal és általános rossz alakokkal...

2017. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
2017. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Igen, én is olvastam a lokálos cikket, utána bizonytalanodtam el:/ mikor voltunk nézni az albit, tényleg nem volt semmi gáz, én is inkább a sötétedés utáni óráktól félek, főleg hogy azért viszonylag gyakran járunk moziba, színházba:/ hát nem tudom, meglátom még, mi lesz:) mindenesetre próbálok másfelé is nézelődni:)
2017. júl. 16. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

El kell menni a lakáshoz sötétben megnézni a környéket, mielőtt kiveszitek.

Az a legbiztosabb.

2017. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

4# Ne mondj hülyeségeket. Attól még, hogy egy este nincs semmi nem jelenti azt, hogy biztonságos a környék. Plusz szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy oda nem nagyon kéne elmenni este, csak hogy bebizonyítsd magadnak azt amit mindenki mond.

Ami után kirabolnak és megvernek elhiszed, de másnak nem?

2017. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, nézd meg sötétben a helyet bérlés előtt.
2017. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah. Nézd meg kocsival, felhúzott ablak, központizár lenyomva.

Mondom ezt úgy hogy a RENDŐRSÉG épülete az utcában van+ van egy kihelyezett térfigyelőkamerás konténer állandó rendőri felügyelettel a Diószeghy-Korányi sarkon.

2017. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ott naponta tünnek el emberek! Ne menj oda
2017. júl. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!