Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Dioszeghy Samuel utca...

A Dioszeghy Samuel utca milyen napjainkban?

Figyelt kérdés

Kinnt lakunk Parisban 8 honapja. Nemsokara hazajovunk a batyaimmal. A regi lakasunkat mar eladta at apukam. Teljesen ki fogunk koltozni. Apukam nem tud velunk hazajonni Budapestre. A batyaim haverjaiknal fognak lakni. Egy baratom felajanlotta hogy lakjak naluk ebbben az egy honapban naluk. Ok a dioszeghy samuel utcaban laknak. Azt mondjak nem "olyan veszes mint amilyennek sokan gondoljak". En szivesen laknek veluk, csak hat a kornyeket nem ismerem annyira. Es olyanokat hallok h nem jo a kozbiztonsag. Nem kene fizetnem erte, es a barataimmal lakhatnek egyutt. Donteskeptelen vagyok :D. Szerintetek be merjem valalni a dioszeghy s. utcat 1 honapra? Ezek a barataim kicsit lazabban veszik a dolgokat (amszterdamba is stoppal mentek), sokat drogznak, kicsit az en ellenteteim. Szoval ezert kernem a ti segitsegeteket hogy milyen napjainkban ez az utca? Apukam azt mondta mehetek csak vigyazzak magamra. De megse szeretnek azert egy rossz kornyekre menni.

17 eves lany vagyok. Es ne haragudjatok de nem tudok ekezetet irni. Koszi a segitseget elolre is


2017. júl. 8. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy milyen az utca, meg milyen a közbiztonság a lakáson kívül, hanem hogy hogy jut eszedbe sokat drogozó barátokkal összezárni magad hetekre... Ehhez képest az utcakép meg a lakáson kívüli közbiztonság kit érdekel?
2017. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tokre igazad van :). De ok amugy kedves emberek. Csak lazabban veszik az eletet. A baratom aki felajanlotta ezt a lehetoseget soha nem csinalna semmi rosszat meg ha be van allva esetleg akkor sem. Meg hat szamit nekem az is h nem kell fizetnem erte. Parisban se egy elitt kornyeken lakunk...
2017. júl. 8. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
2éve kivonult a TEK és 4lakásból elvittek 25 embert. Amúgy az utcában van a Rendőrség épülete. Ami nem jelenti azt hogy nappal nem fognak leverni. Olyan mint a régi VIII. A barátaid fognak tudni vásárolni cuccot:)
2017. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz külön lenni? Miért nem mész a bátyáiddal az ő barátaikhoz? (Vagy azok is drogoznak? Mert akkor inkább mégse...)


Lehet, hogy kedves emberek amikor nincsenek belőve. De nem tudhatod, hogy milyenek lesznek, amikor ki tudja, mivel és milyen mennyiséggel lövik magukat...


Nincs itt valami rokonotok, akihez mehetnél?

2017. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Unokatesoim laktak meg Budapesten. De ok is kijottek Parisba. Turan vannak meg rokonaim (de veluk nem vagyunk tul joban). A batyaim haverjai kozul az egyikkel jartam, szoval az nem jonne ki tul jol. Szval annyira rossz az utca h inkabb menjek szallodaba vagy nem tudom?
2017. júl. 8. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2017. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a drogosok jól érzik magukat a környéken, az látszik.

De 1 hónapot azért ki lehet ott bekkelni ha úgy érzed együtt tudsz velük élni.

Egy-egy rablás az utcán bármikor benne van a pakliban, ha nem ütnek le szó nélkül, és együttműködsz, kis zúzódással akár megúszhatod.

2017. júl. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!