Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Albérlet

A kérdés

Szegediek mit gondoltok erről a környékről?

Anna kúton találtam egy albérletet és ismerősömmel költöznék oda, a hirdetésben az volt, hogy a ház szép, de inkább a környéket kell megfizetni nem a lakást.. most akkor ez egy ilyen szuper környék lenne? :D

Tényleg érdekel és nem tudom bejárni mennyire egyszerű.. a jugyu kar az elsődleges hely ahova járnunk kell.:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: SZTE, Szeged, albérlet, egyetem, anna kút, környék, JGYPK, felvételi, pedagógia

2017. júl. 29. 16:07  Privát üzenet  

A válaszok

Belváros, olyan járat, ami nem áll meg tíz percen belül tőletek, nincs, bármilyen tömegközlekedési eszköz egymás hegyén-hátán csúcsidőben, 20-as járat a jugyu előtt tesz le, villamos pár percnyire.

Hogy betörés-ügyileg mennyire biztos a környék, nem tudom, de rendőrség két percnyire, csöves meg, mivel belvárosról van szó, rengeteg.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. júl. 29. 16:51 Privát üzenet
Anna-kút jó környék, bár nem költöznék oda, mert ott csak régi polgári lakások vannak, magas belmagassággal, régi ablakokkal, konvektorral, nekem meg ez a halálom, szeretem a meleget. Jah meg ahhoz képest drága. Én makkosházán vagy tarjánban laktam mindig (kivéve elsőnek, akkor a guttenberg utcában), panelban, fele annyiért és ott is ugyanolyan jó a közlekedés. Haverom az anna-kúton lakik, de nagyon drága az albérlete, igaz van pénzük, télen mégis azon spórolnak, h a 2 szoba helyett csak 1-et fűtenek és ott alszanak 2-en

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. júl. 31. 13:29 Privát üzenet

Szegeden nem igazán van rossz környék, egyedül Móravárosba nem mennék, meg egyetemistaként nem szívesen laknék külső, családi házas területeken (Tápé, Újpetőfitelep, ...), de ennyi.

Az Anna-kút a belvárosban van, nagyon szívesen laknék arrafelé. :D

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. aug. 1. 01:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Bp-i Füredi lakótelep milyen? Tervezünk ott lakást venni, és érdekelne minden infó a környékről.
A XIII. kerületben a Szent László utca tűrhető? Vélemények, tapasztalatok a környékről?
Egy ismerősöm most akar Budafok-Hárosra költözni. Mit godoltok a környékről?
Melyek a kevésbé biztonságos utcák Szegeden? Első sorban szegediek véleményét kérem
Miskolc, Szentpéteri kapu környékén lakók, mi a véleményetek a környékről?
Szegediek! Nem tudtok olcsó albérletet vagy nem kerestek lakótársat véletlenül?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Albérlet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!