Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szegediek mit gondoltok erről...

Szegediek mit gondoltok erről a környékről?

Figyelt kérdés

Anna kúton találtam egy albérletet és ismerősömmel költöznék oda, a hirdetésben az volt, hogy a ház szép, de inkább a környéket kell megfizetni nem a lakást.. most akkor ez egy ilyen szuper környék lenne? :D

Tényleg érdekel és nem tudom bejárni mennyire egyszerű.. a jugyu kar az elsődleges hely ahova járnunk kell.:D



2017. júl. 29. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Belváros, olyan járat, ami nem áll meg tíz percen belül tőletek, nincs, bármilyen tömegközlekedési eszköz egymás hegyén-hátán csúcsidőben, 20-as járat a jugyu előtt tesz le, villamos pár percnyire.

Hogy betörés-ügyileg mennyire biztos a környék, nem tudom, de rendőrség két percnyire, csöves meg, mivel belvárosról van szó, rengeteg.

2017. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Anna-kút jó környék, bár nem költöznék oda, mert ott csak régi polgári lakások vannak, magas belmagassággal, régi ablakokkal, konvektorral, nekem meg ez a halálom, szeretem a meleget. Jah meg ahhoz képest drága. Én makkosházán vagy tarjánban laktam mindig (kivéve elsőnek, akkor a guttenberg utcában), panelban, fele annyiért és ott is ugyanolyan jó a közlekedés. Haverom az anna-kúton lakik, de nagyon drága az albérlete, igaz van pénzük, télen mégis azon spórolnak, h a 2 szoba helyett csak 1-et fűtenek és ott alszanak 2-en
2017. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Szegeden nem igazán van rossz környék, egyedül Móravárosba nem mennék, meg egyetemistaként nem szívesen laknék külső, családi házas területeken (Tápé, Újpetőfitelep, ...), de ennyi.


Az Anna-kút a belvárosban van, nagyon szívesen laknék arrafelé. :D

2017. aug. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!