Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek 7. kerületben a...

Szerintetek 7. kerületben a Városligettől kb 10 percre gyalog,2. emeleti 22m2-es klímás közepes/jó állapotú belső udvarra néző lakást mennyiért reális kiadni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy a VII. kerület melyik része, milyen állapotú házban.
2017. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átlagos állapotú, normális lakókkal.
2017. júl. 31. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

22m2, az egy szobás és nagyon kicsi.

II.emelet, régi építkezés, magas lépcsők, magas emeletek, nem árt a lift.

60ezer +rezsi, ez a reális.

Ha nincs lift, akkor 55ezer + rezsi

2017. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Nekem a VII-ben a II.emeleti,(liftes házban) a 38m2-es, 1 szobás, galériás lakásom, a rehabilitációs tömbben (tehát 10 éven belül kívül-belül felújított), 60 + rezsiért van kiadva.

Az előző lakó 7 évig lakott benne, a mostani negyedik éve.

Közben persze emeltünk a bérleti díjon, így lett ennyi.

2017. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy keress rá a kerületre, nézz hasonló lakásokat. Ami felszereltségre, küllemre, állapotra, négyzetméterre egyezik, adhat kiindulópontot.


Amúgy már tök mindegy hogy van-e lift vagy sem... Itt az a lényeg, hogy a környék mit ad. Marha sokan keresnek lakást, és marha kevés ingatlan van erre. Szóval hiába volt 95 ezer a Hold utcában egy lakás, mellette egy másik 80-ért, a 95-ös lett a végső mert a másikat azonnal elvitték.

2017. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

3-4-es vagyok

Megnéztem az ingatlan.com-on (a Jófogásra már nem volt türelmem) és úgy tűnik, én nagyon olcsón adom ki, kb. féláron, ezért az én válaszomat hagyd figyelmen kívül Kérdező!

Nem voltam képben, hogy ennyire elszálltak az árak.

Döbbenetes, ahogy lyukakért jócskán 100 fölött kérnek, nekem ehhez nincs pofám, így marad az eddigi ár és a nyugodt, kellemes jó viszony a bérlőimmel.

2017. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ,az árak szerintem is irreálisak már, hasonló paraméterű lakást mint az enyém 80eFt.+rezsiért kínálnak, de nekem nics pofám ennyit elkérni.
2017. aug. 1. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérjél 70 + rezsit, akkor a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad! :)

Végül is aki lakást ad ki szobánként az is elkér 40-50ezret és ott másokkal kell közösködni, másokhoz alkalmazkodni.

Igaz, hogy a tiéd is egyszobás, de olyan szabadon él benne ahogy akar, aki kiveszi.

Ez normális összeg és a lelkiismereted is tiszta marad.

Persze a szerződésbe írjátok bele, hogy a lakbér évente újratárgyalásra kerül.

Aztán vagy hagyod ennyiben, vagy emelsz, ezt majd meglátod!

2017. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as korrekt válasz, mindnekinek köszönöm a válaszát! :)
2017. aug. 2. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!