Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kisállat albérletbe?

Kisállat albérletbe?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz ilyet találni?

Illetve mivel jár ez a tulajnak?

Mik a hátrányai?



2017. aug. 28. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehézkes. Sokan félnek a macska karmaitól, illetve a nem szobatiszta vagy éppen ugatós, szomszédokat zavaró kutyáktól. Szóval elsősorban kockázatként értékelik a tulajok.


De persze nem lehetetlen, kitartónak kell lenni, valaki engedi. Ismerősömék három macskával laktak albérletben, egy karc nem volt a bútorokon.

2017. aug. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én állatbarát vagyok, ezért a kiadásnál nem szabtam olyan feltételt, hogy kisállat nem jöhet.

Viszont 2 alkalommal volt komoly kellemetlenségem emiatt.

Első alkalommal a kikötött(!) kutyájuk felakasztotta magát, (szerencsére életben maradt, mert a szomszéd kiszabadította) de a szomszédok bejelentést tettek az állatvédelemnél, akik ellenem indítottak eljárást.

Szerencsére - hosszú hercehurca után - sikerült megúsznom.

A második alkalommal, már mások, nemes egyszerűséggel elköltöztek, a kutyájukat és számtalan macskájukat hátrahagyva, bezárva.

Mikorra ez kiderült, az állatokban alig volt élet.

Ez is a mi gondunk problémánk lett. (Orvos, elhelyezésük, stb.)

Azóta nem engedek állatot, sajnálom, de ez van!

2017. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előzőnek: jézusom, milyen emberek vannak! Ilyen esetekről még nem is hallottam, szégyelljék magukat az ilyenek! Nem is fér a fejembe, hogyan képzelték...
2017. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyobb városokban úgy vettem észre, még nehezebb találni állatbarát albérletet. Mi is úgy lakhatunk itt kutyával, hogy a tulajdonosnak elolvadt a szíve a kutyustól, mert neki is ugyanilyen kutyája volt és nem bírt nemet mondani. Semmi gond vele azóta sem. Engem nagyon elszomorít, hogy sok helyen, főleg a mi kis városkánkban, még kertes házakba sem engedik a kutyát/macskát a felelőtlen állattartók miatt :(
2017. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a horror sztorit. Huhh bakker!


Köszönöm az infókat.

Tehát ritka az olyan albi ahova kutyát, macskát lehet vinni.

2017. aug. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!