Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerinted miért van az, hogy...

Szerinted miért van az, hogy rengeteg albérletbe csak lányokat keresnek?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem már,hogy sok albérlet hirdetésben leírják,hogy fiatal lány(ok)nak,egyedülálló fiatal nőnek kiadó.
2017. júl. 17. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Vagy azért, mert a nőket megbízhatóbbnak tartja a főbérlő, nőkkel jobb a tapasztalata, és nem akar rossz bérlőt kifogni, vagy így akar a főbérlő csajozni...
2017. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Mert a lakhatásért cserébe sokszor elvárnának valamilyen plusz ellenszolgáltatást is (mármint pénz helyett).
2017. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legrosszabb válasza:
58%

Ezek az eshetőségeket találom vélni:


1. Az albérlet kiadója így próbál ingyen puncihoz jutni, sőt, az ingyen punci még fizet is, végtére is az albérlet mégiscsak albérlet, szóval a százezres bérleti díjból havi két-háromszori dugással lecsökkenthető mondjuk 50 ezerre a költség. (Kizárólag akkor működőképes, ha az albérlet kiadója egy magas, jóképű, jól szituált Cristiano Ronaldo-hasonmás.)


2. Valószínűleg jobban bízik egy nőben, mint egy tróger fasziban, aki hétvégente meghívva a kocsmatöltelék haverjait szétbombáznák az albit.

2017. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Mert sok helyen együtt lakik 2-3 csaj, és nem akar negyedikként egy kant kerülgetni.

Ehhez valóban PhD kell...

2017. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert le lehet velük qratni a havidíjat.
2017. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, fogadjunk, hogy pasi vagy, és nehezen találsz albérletet a fenti okokból...
2017. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

A férfiaknak átalában teljesen mindegy, hogy milyen nemű emberrel élnek együtt amíg normálisan kijönnek velük.

(kivéve a pervezek akik dugú pajtást akarnak keresni :S )


A nők szoktak kizárólag női lakótársat keresni, több okból.:

-Férfi sztereotípiák

-lusta

-nem végez házimunkát

-Félelem

-Nő a nő előtt felszabadultabban tudnak viselkedni. pl.: Nem nagy dolog ha félmesztelenűl kell átsétálni a nappalin, mert senkit sem érdekel. A férfiak előtt kényelmetlenek lehetnek az ehez hasonló szituációk

-Szexuális feszültség. Ha egy nő és férfi egy lakásban él, könnyen kialakulhat köztük egy szexuális feszültség ami senkinek sem jó, ha hosszú távra lakótársak szeretnének maradni


Magyarul a nők problémásabbak, a férfiak meg általában lazábban kezelik a helyzetet.

Még soha sem láttam olyan hírdetést, hogy "csak férfiak jelentkezését várom", ellenben a hírdetések nagy része nőt keres.

2017. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Mert ők nem csajok albérletében töltötték bulizással az egyetemi éveiket, így fogalmuk nincs róla, hogy néhány csaj vadabb bulikat tart, mintha három wow- vagy cs függő kockának adná ki :)
2017. júl. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Nagyrészt a fenti okok miatt. Én férfiként azért kerestem annó női lakótársat, mert a barátnőmmel együtt laktunk egy szobában és nem akartam hogy egy idegen férfit a közelében tudni.

Nők azért keresnek szintén csak nőt amit a 6. válaszoló már nagyon szépen leírt.

Főbérlők meg általában azért mert abban bíznak hogy a nők igényesebbek mint a férfiak, nem lakják le annyira a lakást, takarítanak, stb..

Persze ez sztereotípia és nem minden helyzetben állja meg a helyét.

2017. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a 7. válaszoló írta le szépen hogy nők miért keresnek maguk mellé szintén nőket.
2017. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!