Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önkormányzati lakás kérdés?...

Önkormányzati lakás kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Beszeretnénk nyújtani egy önkormányzati lakásra egy pályázatot. Kértünk egy borítékot, amiben minden benne van hogy mi alapján lehet igényelni. Párom lenne a fő kérvényező, de mint élettárs engem is megszeretne jelölni. (3 éve élünk együtt albérletben). De jelenleg nekem nincs munkám. Viszont a papírokon az szerepel, hogy a munkaügyi központtól kérnem kell egy papír, amivel igazolnám, hogy kapcsolatban állok velük. Mindenáron szükséges ez? Mert őszintén nem nagyon szerettem volna a munkaügyire bemenni (eddig is magamtól találtam munkát amikor volt). Csak ez az egy megoldás lehet?

2017. szept. 14. 11:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A páromnak van munkája, több éve egy cégnél dolgozik. De elkanyarodtunk kicsit a kérdéstől. :) Azért köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 16. 16:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Papíron Te ne költözz, így nem lesz gond. Csak vendégként vegyél részt a lakásban.
2017. szept. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én is jobbnak láttam volna, ha csak a párom adja be, de ő úgy gondolta legyen hivatalos az ottlétem. Egyébként nem adtuk be végül, talán majd legközelebb.
2017. szept. 25. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!