Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Menne ez ennyi pénzből?

Menne ez ennyi pénzből?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg.havi 80 ezer ft albérleti díj.a havi össz bevétel kb 350.000ft.2 felnőtt és egyenlőre egy gyerek van.a kicsi ovodás de ingyen van az étkezése.hitel nincs.mit gondoltok anyagilag menne?ti mennyit albérleti díjat fizettek és mennyi a bevételetek?
2017. nov. 13. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem menne. Hogy nektek megy e, az kizárólag tőletek függ.

Az "egyenlőre egy gyerek van" az maradjon is így, mert szülés miatt kieső jövedelemmel és két gyerekkel már nem fog menni.

Nem fizetek bérelt lakást, hitelre vettem sajátot és abban lakom.

2017. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Menne de miért nem lakáshitelre köktöd a nyolcvanat?
2017. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es, saját tőke szükséges ami nélkül nem könnyü hitelt kapni.
2017. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3

Nem kell saját tőke, ha szabad felhasználású hitelt vesz fel, adóstárssal.

5-6 millióért már kapni Pest megyében Kádár-kockát.

2017. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4# Igazad van de a szabad felhasználásuval csak az a baj, hogy magas a kamata. Havi nyolcvanból azt is törleszteni tehát húúúzós. Szerintem felejtős ha nem akar belebukni.
2017. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztáznám a dolgot.lakáshitelről van szó nem albérletről.azért írtam így mert csak ebben a kategóriában kapok választ.kedves első.ez az összeg amit írtam ez már az amikor én a második babával terhes lennék.persze ebbbe az összegbe nincs benne párom maszekja(villanyszerelő).van akinek az albi kifizetése után marad kb 100 ezer forintja vagy még annyi sem a rezsire plusz kaja stb... azok akkor hogyan csinálják???csak mert vannak kevesebb jövedelemből albérletben elő emberek.....
2017. nov. 13. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg egy villanyszerelő annyit keres, amennyit bir dolgozni, akkora a hiány belőlük, Meg fogtok tudni élni simán a leirt feltételekkel, szerintem még fillérezni sem kell, lehet enni is rendesen belőle, a gyerekekre is jut. Fejenként majdnem 70 ezer jut költésre. Ha sokba is kerül egy gyerek, ennyibe akkor se...
2017. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi havi 200ból úgy, hogy abból 40 elment egy örökölt hitelre is megoldottuk nagynehezen a 60+rezsit 3unkra 1 gyerekkel... semmi sem lehetetlen, de járhat kvanagy kompromisszumokkal.
2017. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán ki lehet jönni, de ha a férjed villanyszerelő és Budapesten akkor ennyit vagy inkább többet egymaga keres.


Mert én lehet, hogy egy párhuzamos univerzumban élek, de jelenleg pont villanyszerelőt keresek nagyobb munkára és hát elég magas árak vannak.

2017. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem pestiek vagyunk.villanyszerleő a szakmája de karbantartóként dolgozik a Velux tetőtéri ablakokat gyártó cégnél.
2017. nov. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!