Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben élők! Ti tudtok...

Albérletben élők! Ti tudtok félretenni saját lakásra? Mennyit kb?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, kb 200-at havonta.

Hányan lakunk, hol, mennyiért, mekkora a jövedelmem gondolom indifferens ha nem kerdeztel rá..

2017. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb semmit sem tudok felretenni, de sajat lakasbol koltoztem alberletbe, tobb ok miatt.
2017. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egyedül élek, nem különösebben foglalkoztat a gondolat, hogy saját lakásom legyen. Legyen munkám, fizetésem, hol aludjak, ha albiban, hát albiban. Inkább, mint hitelben terpeszkedjek a saját bebútorozott lakásomban.
2017. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azért ha belegondolsz, ha felveszel egy lakáskölcsönt akkor jóval 100ezer alatti összeget kell fizetni havonta a pénzügyi hitelintézetnek. Lesz egy saját lakásod és még jobban is jössz ki vele! (fundamentás vagyok, tudom ajánlani)
2017. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szerencsi Viktória válasza:
63%

És ha a későbbiekben tovább akarsz lépni, nyakadon a lakás és a hitel. Kevésbé vagy mobilizálható.


Az albérletnek is megvannak a maga előnyei. Persze, ha van család, az árnyalja a képet.

2017. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vok: kedves Kérdező, a kérdésedre nem egyszerű a válasz. ez fizetéstől függ, mennyien éltek belőle. Ha havonta 10-20 ezret tudsz félretenni, akkor nem biztos, hogy lakásra kellene gyűjtened, de elverni sem kell a megtakarítást. Jó lesz az még. Ha sikerül 100-at félretenni, mert hiper-szuper állásod van, akkor már lehet elgondolkodni, pl. fundamentán, ahogy az alattam lévő hozzászóló is írta.
2017. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj de okos az 5-ös hozzászóló.... Inkább albérletbe kell nyomni a pénzt, ami 1 év alatt simán lehet 1 millió, mint a saját lakásodra költeni szintén ugyanennyit, és 1 év alatt a jelenlegi helyzetben még inflálódik is a lakásod ára... Ez tipikus olyan hozzászólás, hogy nehogy legyen lakásod, jó lesz neked az albérlet is...
2017. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!