Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Én és a párom havi 165 ezr...

Én és a párom havi 165 ezr forintból élünk,32 évesek vagyunk, albérletben lakunk és van 2millió forint megtakaritásunk . Mikor lehet saját othonunk, és hogyan ebben az országban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 17:24
 1/7 anonim válasza:
Mennyit fizettek albérletre? Nem érné meg inkább hitelt törleszteni albérlet helyett? Biztos hogy mindenáron akartok saját lakást? Sokkal mobilabbak vagytok így.
2010. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ha az albérletre több, mint kétszer annyit fizettek, mint amennyit egy hitelre fizetnétek, akkor jobban megéri a saját lakás. Az a kétmillió forint már elég önerőnek.
2010. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ne deviza alapú hitelt vegyetek fel!!!!!!!!!!
2010. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te még a szerencsések közé tartozol 2 millió megtakarítással, de nekünk mikor lesz? Egy szállón lakó...
2010. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, ha indiszkrét vagyok, de a 2 millát a havi 165kból raktátok össze?


A 2misi egyébként már elég önerőnek. Itt nálunk, Kecskeméten, 6-7 milla között már nagyon korrekt kecókat lehet venni. A szomszédos Kiskunfélegyházán 4,5-5misitől. Ja és nem egy szobás, hanem minimum másfél-két szobás lakásokról van szó.

2010. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
84%

Ha havi 50-et vagy kevesebbet fizettek albira, akkor maradjatok albérletben és éljetek boldogan!!! Alapítsatok családot és gyűjtögessetek továbbra is, mert ügyesek vagytok!


Amikor saját lakást veszel, akkor már nehezebben mozdulsz, nehezebben költözöl el, ha mégsem jó ott, ha magas magas a rezsi, ha mégsem olyan jó a ház szigetelése stb. Egy csőtörésre, bojler, cirkó elromlásról már ne is beszéljünk... Amíg albiban laksz az mind a tulaj sara, neked attól nem lesz kisebb a pénztárcád...


(32 éves vagyok, házat vettünk hitelre, de megbántam, inkább maradtunk volna albérletben... Most jobban kijönnénk anyagilag... Gyerek??? Mikor??? Hova??? Miből???)

2010. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nakiálltok tanulni, akkor nem ennyit kerestek csak és tudtok félrerakni.
2010. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!