Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Te mennél albérletbe olyan...

Te mennél albérletbe olyan emberhez aki azt sem tudta megmondani, hogy hányas busszal lehet eljutni hozzá?

Figyelt kérdés
Albit keresek, találtam is egyet, mondom az illetőnek ezzel és ezzel busszal oda tudok menni. Azt mondta igen, persze. Nézem az útvonaltervezőt, hát az a busz pont ellenkező irányba közlekedik a városban. Szerintetek ez egy csaló ?

2017. nov. 29. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel busszal nem közlekedek,azt se tudom milyen buszok léteznek.. bár ha ő se tudja,jobb lett volna ezt így megmondania,csak gondolom az kínos lett volna,inkább rád hagyta :) Nem gondolnám csalónak,csak valamiért nem tudja.
2017. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

nem hiszem, hogy csalo


lehet hogy kocsival jar es nem tudja csak mondta, hogy igen mert gondolja biztosan lehet


baratnom edesanyja 2o eve nem volt tomegkozlekedesen, nem tudja hol van a metro megallo a lakasuknal

az aki nem jar se metro se villamos nem hiszem hogy pont a busz forgalmat ismeri

2017. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Megnézném, ha tetszik foglaló adás előtt kérnék tulajdoni lapot és személyit. Amúgy lehet, hogy nem tömegközlekedik - így ahogy írták előttem is - rádhagyta a dolgot. Ettől még nem csaló :)
2017. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Kiváncsi volt, milyen városismereted van..Amúgy meg ő meséli máshol, hogy képzeljétek ki jelentkezett, és mit kérdezett...felvegyem?


amúgy miért is lenne csaló?

Persze azt sem árt tudni, melyik városrészben van az albi, aztán hány éves vagy és pasi/lány e vagy-e?


Ugye megnézted a gúgliban a házat, és környékét?

2017. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Életemben most albiznék először, nem tudom mire számíthatok, mindenféle veszélyforrással számolok :D
2017. nov. 29. 17:04
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 17:02


Hát na vajon milyen városismerete lehet valakinek aki egy másik városból érkezik ?! Magamból kiindulva, én adnék ki egy szobát, vagy lakást, na azért alap, hogy útba tudjam igazítani az érdeklődőt.

2017. nov. 29. 17:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a tulaj és ilyen kérdést kapok, akkor azt mondtam volna, hogy fogalmam sincs, mert autóval közlekedem.

Tényleg sokszor nem értem az embereket!

2017. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
kérdezőnek: asszem téged még fognak meglepetések érni itt az albérletben.
2017. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenki szokott tömegközlekedni, és aki nem szokott, annál normális, hogy fingja nincs a buszjáratokról.

Bár az igaz, hogy ebben az esetben normálisabb válasz lett volna az, hogy "nem tudom, autóval járok".

2017. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xswerdy ***** válasza:
33%
lehet, hogy ügynök hirdeti. Elvárható lenne tőle is, hogy valami fogalma legyen, de nem ez a jellemző.
2017. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!