Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fiumei utcában veszélyes...

Fiumei utcában veszélyes albérletet kivenni?

Figyelt kérdés
Láttam egy albérletet kedvező áron és gondolkodtam, hogy ki bérelném, de mennyire rossz környék?

2017. dec. 31. 10:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Az le maradt, hogy a 8. kerület
2017. dec. 31. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég rossz.Nem ajánlott!!!
2017. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

ha már pótoltad a nyílvánvalót, csak szólok, hogy az Fiumei út...nem utca.

Én itt lakom, nekem semmi bajom nincs, pedig a Teleki tér az nagy kihívás.


Az albérlet kedvező ára sok mindent elfedhet...nem csak a környéket, a főbérlőt kell csekkolni. azon szokott megbukni a buli...vagy a kaución, vagy a későbbi fizetési módon...


a környék olyan mint a többi itt a nyóckerben. vagy a kilencben, vagy a hetedikben...de Budán sem jobb, csak nem látják az emberek.

2017. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Az utolsó mondatodhoz plusz 1!

Budán dolgozom és én is egyre inkább ezt veszem észre.


Egyébként meg a 8. kerületben kamerák, megerősített rendőri jelenlét, határozott rendőrök...

2018. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan az esélye a bajnak mint máshol, ha figyelsz az utcán és kerulod a balhet, semmi baj, lazán mész mint máshol és no para
2018. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért Budát és a 8. kerület szar részeit ne hasonlítsuk össze. Lehet az UTCÁN nem nagyon történik semmi látszólag, na de a házakban...
2018. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történik a házakban?
2018. jan. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymamám 15 éve a 8.kerületben él, elég rossz részén, a társasházban semmi probléma, az utcán is hagyják szerencsére .
2018. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!