Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vll. ker. Hernád utca környéke...

Vll. ker. Hernád utca környéke, Péterfyvel keresztezve nagyon veszélyes környék fiatal szőke lánynak?

Figyelt kérdés
Hordjak magamnál éjszaka valami önvédelmi eszközt?
2018. jan. 5. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A környéket én is csak hírből ismerem (mondjuk pesti városrésznél már eleve nem szokott jót jelenteni, ha hírből ismerik...) csak az önvédelmi eszköz témához tenném hozzá, hogy gyakorlatlan kézben többet árt, mint használ, inkább valami krav maga vagy ilyesmi tanfolyamra menj el.
2018. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen nálad mindenesetre egy barna hajfestő spray, az sokat segíthet. :-)
2018. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy legalább egy sapka. :-)
2018. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Fiatal lánynak, (hajszín tökmindegy) ha nincs szerencséje, akkor minden környék veszélyes, még a legidillibb falu főutcája is, vasárnapi mise után.

Én nem messze onnan éltem le az életem és semmi drámairól nem tudok. A Péterfy környéke éjjel-nappal forgalmas a kórház miatt, mentők, emberek, autók jönnek-mennek, nem egy kihalt külvárosi mellékutca.

Éjszaka pedig bárhol laksz is, vagy taxival, vagy megbízható kísérővel menj haza!

2018. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Senkinek nem veszélyes, hanem szaros. A pályaudvarok környéke a legnagyobb nyomortanya. Inkább zseblámpát hordjál magaddal! :)
2018. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, tegnap már a felkapott Palotanegyed városrészben találtam 3 eldobott véres fecskendőt 2 nm-en belül... Szóval a Keleti környékén halmozottan lehet számítani erre is.
2018. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!