Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a tapasztalatotok üresen...

Mi a tapasztalatotok üresen vagy bútorozottan keresnek inkább lakást az albérlők? Hogy adjátok ki?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Bérlők voltunk...mivel voltak bútoraink ezért üres lakást kerestünk,hát ebből volt kevesebb, mert a többség bútorozott volt,mert többnyire olyat keresnek az emberek.
2018. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 xswerdy ***** válasza:
97%
többen keresnek bútorozottat, mivel sok diák, meg olyan ember keres, aki rövidebb időre rendezkedik be. Aki saját bútorral jön, az viszont általában tovább marad.
2018. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Amikor én kerestem bútorozottra gondoltam, mi másra ?! 70 km távolságból csak nem költöztettem oda egy szobába a bútoraimat is még, több 100 ezer forintért.


Agyamat dobtam el mikor már majdnem 1 hónapja keresgéltem, társultam volna egy ürgével, aztán még mindig azt mondta a telefonban, hogy még mindig csak tárgyalni megy a 20. tulajjal, ez a lakás is bútorozatlan, nincs mosógép pl. ,ugye ez nem gond ?! xD

Nem hát, persze , hogy nem, miután kifizettél kaucióval ,meg mindennel együtt 500 ezret, még el mész és arra is futja, hogy 150 ezerért még mosógépet is vegyél.

2018. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk az albérlet ideiglenes kényszermegoldás, mert drága és mert az albérlőket nem védi a törvény. Ezért szinte mindenki csak rövid időre költözik albérletbe (az elején legalább is azt szeretné, hogy minél hamarabb szabadulhasson belőle), márpedig rövid időre nem érdemes saját költségen berendezni egy lakást. Gondolj csak bele, mekkora kockázat egy albérlőnek megvenni és/vagy odaszállíttatni a bútorokat, úgy, hogy a tulajdonos bármikor felmondhat, ő meg kezdheti elölről és fizetheti a költözést és a berendezést újra.
2018. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Attól függ hol van az albérlet. Mi falun lakunk kívüleső részen, ide lakni jönnek idősebb emberek, nem diákok. Az előző házból ha azt el kell hagyni, jön minden bútor. Volt hogy tele volt a garázsunk az albérlő bútoraival.
2018. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"70 km távolságból csak nem költöztettem oda egy szobába a bútoraimat is még, több 100 ezer forintért."


Ne viccelj!:) Városon belül 90 nm-es lakást 1 nap alatt költöztettek át 2x is nekünk, az aktuális óradíj ma 6-7000 Ft, tehát az egész nem kerül 100 000-be.

70 km az max. másfél órás út, egy szoba ki és be, az pedig 2-3 óra max...

30 000 alatt megvan az egész projekt.

2018. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
No de 70 km-ről sokkal gazdaságosabb bejárni.
2018. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, jó hülyeséget sikerült ideírnod...
2018. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Mért is? Egyetemen az évfolyamtársaim fele, munkában a kollegáim fele 70+ km-ről jár be naponta. Kalocsáról, Kecskemétről, Ceglédről például.
2018. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én is bejárhatnék kb. így, de nekem nem éri meg jóval korábban felkelni, illetve délután azon aggódni, hogy melyik buszt érem el, kell-e órákat várnom.
2018. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!