Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemkezdes elotti szezonban...

Chainsprocket kérdése:

Egyetemkezdes elotti szezonban (szeptember) folmennek az alberletek arai?

Figyelt kérdés

Debrecenben tanulnek tovabb, ahol alberletben laknek.

Most olyan 60.000 Ft/ho aron egesz jo alberletet tudnek kiberelni.


A kerdes csak az hogy az iskolakezdes elotti hetekben is varhatoan ugyanennyi lesz az ara, vagy novekedni fog nagyon?


Ha igen akkor kb. mennyivel lenne tobb az az alberlet, ami most 60.000 Ft/ho korul van?


2018. febr. 6. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
No aki ezt pontosan előre tudja ,az egy mágus .
2018. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem pontos árra lettem volna kivancsi.

Csak ugy nagysagrendileg.

Hogy mondjuk 50 ezerrel nő meg az ilyen alberletek ára vagy mondjuk csak 10 ezerrel peldaul.


Sajnos nem voltam meg ilyen helyzetben, ezert viszonyitasi alapom sincs hogy kb milyen nagysagrenddel nonek meg az araik.


Vagy hogy egyaltalan valtozik e valamit is az aruk..

2018. febr. 6. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha semmi nem változik a politikában, a gazdasági helyzetben, akkor így fog maradni, ahogy most van.

Szerintem, de nem vagyok szakértő.

(50ezerrel biztos nem fog felmenni)

2018. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában a lakástulajdonosok kivárnak. Ponthatár kihirdetés után indul az albikeresési roham, olyankor emelkedik az ár (kereslet miatt), és csökken a kínálat. Az albérleteket országszerte pillanatok alatt elkapkodják.
2018. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!