Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan találjak albérletet...

Hogyan találjak albérletet háziállattal?

Figyelt kérdés
Eddig 9 évig laktam egy helyen,de most eladják,el kell költözni.van 2 kistestü kutyám.találtam elég jo,megfizethető albérleteket,vagy 15-öt felhivtam,de nem akarják engedni a kutyákat.nem ugatnak pedig,és nem rágnak semmit.higyan lehetne meggyőzni a föbérlöket.a kutyáimtol nem akarok megválni.

2018. febr. 23. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérd, hogy tegyenek próbát (ugatás), kérjenek referenciát az előző helyről (9 év) és ígérd be, hogy szerződésben vállalod az esetleges károk (bár garantálod nem lesznek) kaución felüli helyrehozatalát.

Ne azzal kezd a telefonban, hogy kutyáid vannak, hanem a legjobb lenne, ha vinnéd magaddal az előző tulajdonos ajánlását. A személyes kontaktus rengeteget számít.

2018. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Csakis sok-sok türelem kell, mire találsz olyat aki állatokkal együtt kiadja a lakást. Bevallom én sem engedem meg (kiadom jó magam is a lakásomat) mert a legutolsó állatos emberkénél totál tönkrement a lakásom. Mivel én csalódtam , így nehéz meggyőzni engem. Amúgy imádom az állatokat, volt nekem is kutyám.
2018. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol keresel, ha Budapesten, akkor az agglomerációt is érdemes böngészni.

Innen 20 perc alatt bent vagy a Keletiben:

[link]


[link]


Itt kifejezetten írják, hogy háziállat hozható és hosszútáv és 30 perc Budapest.

[link]


Ide kék busz is jár:

[link]



[link]

2018. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az ingatlanos keresőkben be lehet ikszelni azt az opciót, hogy háziállat hozható. ??
2018. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Úgy van ahogy a többiek írták. Annyi még,hogy magasabb kaucióra számíts. Szerintem ez teljesen jogos. Mert ha nem is harapnak szét semmit meg egyebek, a szőrüket hullajtják,azt elég nehéz lesz onnan kitakarítani.
2018. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!