Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 100 ezer forint bérleti díj...

100 ezer forint bérleti díj kevés ezért a lakásért?

Figyelt kérdés
40 négyzetméteres, 1 szoba + galéria (ez pluszban), jó állapotú emeleti lakás az I. kerületben a Krisztina térnél. Kb ekkora összegre gondoltunk (plusz a rezsi, ez 20 alatt van, ami elég takarékos), nagyon sok a jelentkező,irodák is hívtak, hogy többért kiadják.
2018. márc. 4. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Parlamenttel szemben a rakparton templomhoz közel volt 40 nm 1 em lakásnál 8 éve 100E plusz rezsi .
2018. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, hogy milyen bérlőt szeretnél.

Ha azt szeretnéd, hogy évekig lakjanak nálad, akkor ez kezdésnek jó ár (nem kell elszállni!) és szerződésben kikötitek az éves emelés lehetőségét.

A bérlőt meg nagyon káderezzétek le!

Megjegyzem, nekünk a Belvárosban van kiadva felújított házban, ugyanekkora galériás lakás 80+rezsiért.

6-ik éve laknak benne.

2018. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
120-ért is elmenne. Mi 100-ért adtuk ki a garzonunkat 2 éve, tolongtak a jelentkezők, de legalább tudtunk válogatni. Ha most hirdetném 120-ért tenném. (Buda, jó hely, újszerű lakás és ház.)
2018. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván sok függ a ház és a lakás állapotától, de mivel ez szerintem egy kifejezetten jó környék, szerintem egy ilyen lakásért többet is lehet kapni.
2018. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Aztaqurva és én azt hittem Győrben vannak elszállva az árak.

Amúgy ha van sok jelentkező én szemét lennék és megmondanám hogy mást is érdekli, ő mennyit adna érte aztán összeveted hogy az ajánlott pénz és a bérlő szimpatikusságának (a maffia prostijainak vendégfogadásra nyilván még félmilláért se adnám ki) aránya szerint a legjobb ajánlatnak.

2018. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!