Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 13. kerületben élők! Melyek...

13. kerületben élők! Melyek azok a városrészek a 13. kerületben, ami megfizethető de még biztonságos? Avagy hova ne költözzünk?

Figyelt kérdés
Budapesten kaptam munkát és a 13. kerületbe lenne a legjobb költözni, mert a cég is itt van. Nem akarok sok időt eltölteni az ingázással.
2018. márc. 19. 08:52
 1/9 anonim válasza:
22%
A 13-ban csak újlipót vállalható, a többi elég gáz, de sajnos manapság már egyik városrész sem megfizethető.
2018. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcs utcán kívül nem nagyon jut eszembe olyan ami nagyon gáz lenne
2018. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát.

Béke utca/Lehel utca, Forgách utcáról vélemények?

2018. márc. 19. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

#1-es: "A 13-ban csak újlipót vállalható"


Javaslom, hogy nyitott szemmel járj, vagy ne írj olyanról, amit nem ismersz.

2018. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Én a Tahi utcában lakom, csendes, nyugodt környék, van minden, óvoda, orvos, boltok (bár ezek máshol is), jó a közlekedés. Sok új építésű tömb épül, nőnek, mint a gomba.

Az 1-es válaszolóval ellentétben én pont Újlipótvárosba nem költöznék a kerületen belül, azok a régi klasszikus házak nem tetszenek.

2018. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anc válasza:
76%
Szerintem Budapest egyik legjobb kerülete a 13. Az árak ugyan magasak, de ha szeretnél közel lenni a belvároshoz, de mégis nyugodt és rendezett környezetben élni, szerintem mindenképp érdemes ott lakást venni. :) Nem nagyon tudok olyan részt, ami para lenne
2018. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

# 6 miért, milyem előítéletek alapján lett lepontozva?



Csak futólag ismerem a kerületet, bár egyik kedvencem. Több ismerős lakik ott, imádják.

Rettentő hangulatos, fejlődik, tényleg fejlődik, nemcsak az új házak felhúzását nevezik annak.


Vizafogó első ránézésre az egyik legélhetőbb városrész szerintem Budapesten: jó tömegközlekedés, gyorsan beérni a belvárosba, zöld, ott a Duna, budai panoráma, sok gyerek, jó közbiztonság. Úgy gondolom, tudnék ott lakni.

2018. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Az első válaszoló nagyon vicces, Újlipótváros Budapest egyik legdrágább és legszínvonalasabb környéke, valami nagyon fájhat neki, amiért ezt mondta. :D Amúgy szerintem az egész 13. kerület teljesen okés, a Szabolcs utca tényleg gáz, de az egy darab utca, nem releváns hogy az rossz. A másik környék, ami nem a legjobb, az a Béke tér, bár én oda szívesen költöznék, mert amúgy van ott egy szép park, van csomó üzlet, jó a közlekedés is, csak sajnos sok a rosszarcú ember.
2018. márc. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Akkor a Szabolcs utca és Béke tér kerülendő.
2018. márc. 21. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!