Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik oldalról vegyek alkatré...

SanyikaHUN kérdése:

Melyik oldalról vegyek alkatrészeket gamer PC-hez? Szeretnék beruházni egy PC-re ami viszi a GTA V-t pl. Nem tudom melyik oldalról vegyek alkatrészeket, hogy összerakhassam a gépet. Biztonságos, megfizethető, minőségi oldalakat keresek.

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

PCX, iPon, Aqua, ezek megbízhatóak.

Igazából a legtöbb megbízható, manapság az internet tele van véleményekkel is, rákeresel egy adott boltra és ha azt látod hogy mindenki szidja, akkor nyilván ne vegyél onnan. Bár van a másik véglet, PCX tele van kamu értékeléssel, gondolom a nyereményjátékok miatt.

2017. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előttem levő jól mondta.

Ha rangsor kéne(személyes tapasztalat), akkor:

1.Aqua

2.Ipon

3.PCX

De máshonnan biztos nem vennék.

2017. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A PCX általában olcsóbb mint a többi, de én személy szerint nem ajánlom, mert feltűnően sok alkatrészem megy tönkre amit tőlük rendeltem (lehet, hogy csak pehhem va.), a garanciális javítás hihetetlenül lassú náluk (1 hónap minimum). Az Ipon sokkal megbízhatóbb, és gyorsabb. Az Aqua-val is pozitív tapasztalataim vannak.
2017. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Compker rendelkezik talán a legjobb árakkal és velük nincs is különösebb probléma.

Nálam ez a rangsor:

1.Compker

2.PCX.

3.FirstComputer

Az Aqua-val még nincs tapasztalatom, szóval arról nem tudok írni.

2017. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor szempont lehet a bolt közelsége is. Rengeteg bolt van itt, de én fizettem 1-2 ezerrel többet alkatrészenként, azért, hogy a szomszédba legyen a bolt.
2017. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 a b c zsolnay kút válasza:
Itt egy konfig 80000Ft-ért: [link]
2017. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Árakat tekintve nekem most ez jött ki a 4 emlegetett bolttal kapcsolatban. Alkatrészeket most nem írok.


1. PCX - 105 703 Ft

2. Compker - 105 710 Ft (Igazából 7 Ft a "vita" tárgya)

3. Aqua - 109 040 Ft

4. iPon - 109 676 Ft


Én még nem tudom honnan vegyem a cuccokat, alapvetően mindegyik vállalható távolságon belül van, autóval mennék, úgy hogy a távolság nekem nem kérdéses. Mondjuk a 4 közül leginkább ipontól vásároltam, de Aqua-nal is vettem pár dolgot (táp, miegymás), mind a kettővel pozitív tapasztalataim vannak.


De lehet a PCX-et akkor kilövöm a listámról, ha nem jók a tapasztalatok itt.

2017. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!