Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A szoba sötétítése redőny...

A szoba sötétítése redőny nélkül hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Albérletről van szó, ahol a szoba ablakán nincs redőny, ami azért gond, mert több műszakos munkarendenben dolgozom, így van hogy nappal kellene aludnom. Viszont az ablak déli fekvése miatt egész nap besüt a nap, így nem olyan pihentető az alvás. Létezik rá valami megoldás?

Sajnos a sötétítő függöny kevés.



2018. ápr. 25. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
VASTAG sötétítöfüggöny!
2018. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alváshoz tudok ajánlani "szemtakarót", nem tudom mi a neve, nekem bevált, bár én csak reggel használom, ha megébredek a fényre.
2018. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Blackout jelzővel ellátott sötétítőt keress, a fény 95%-át kiszűri.
2018. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy fekete geotextil darabot, amit aztán akár függönyként, akár cellux-szal felragasztva használhatsz, csaknem éji sötétséget csinál.
2018. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Függöny elé tegyél fel fehér lepedöt. Visszaveri valamelyest a fényt, bár nem sötétet csinál, de nem fog annyira ,,fényesen,, besütni a nap. Vagy pléd, de az magába szivja a meleget. Obiban van szerszámok nélkül felrakhato rolo, nekem ez van, könnyü feltenni, ha költözöl leveszed, sötétet is csinál és visszaveri a hőt.
2018. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Blackout függöny. Tényleg éjszakai sötétséget csinál fényes nappal is.
2018. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy az ablak alatt alszom. A függöny és az ablak között túl nagy a rés (ilyen kialakítású az ablak).

Az a roló jó lenne, amit írtatok, de sajnos a városban nincs obi. Viszont azon kívül szinte minden megtalálható. Mi még hasonló típusú bolt? Praktikerben voltam ma, ott van hasonló, de mégsem olyan ami nekem jó lenne. jysk, Mömax, Möbelix, TTL... hol találhatok még hasonlót? Sajnos azért nincs időm bejárni mindet.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. ápr. 26. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Ikea esetleg, ott van 4000 ft körül egész jó sötétítő roló
2018. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alufólia közvetlenül az ablaküvegre simítva.
2018. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!