Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Végül is ha valaki szobát...

Végül is ha valaki szobát bérel mégis jobb mint egyedül egy egész lakást nem?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok h néha,ha nem is mindig, van kivel beszélgetni..A lakás az drágább és még egyedül is élünk..persze megint más dolog az ha összeköltözöl valakivel..de ha egyedül költözünk Bp-re jobb választás a szoba bérlés szerintem..

2018. jún. 20. 19:46
 1/5 anonim válasza:
65%
Nem.
2018. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lényegesen olcsóbb, azért jó
2018. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb, ennyi.

Sokakkal laktam együtt, de még a szobatársammal sem beszélgettem soha, nemhogy a többiekkel (azokkal egyszer-egyszer pár perc előfordult, szobatársam röviden volt, kényszerből s hullaként estem be az ágyba meló után, azok voltak az első hónapjaim :D).

Idegenek. Ha meglett volna a kompatibilitás, jobb is lehetett volna, de mások voltunk.

2018. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Életkorfüggő. Egyetemistaként mindig többedmagammal béreltem lakást, és akkor az úgy volt jó. Együtt csináltunk programokat, nem is nagyon szerettem egyedül lenni, ha a többiek este később jöttek haza, már tűkön ültem, hogy mikor jönnek végre. 27 éves voltam, amikor először béreltem önállóan egy teljes lakást. Akkor már fontosabb volt, hogy ne kelljen állandóan alkalmazkodni, hogy az egész lakást a saját ízlésemnek megfelelően rendezgethessem stb.
2018. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nem mindegy hogy alkalmazkodni kell masokhoz vagy elheted a sajat kis eleted a magad ritmusaban. Persze olcsobb, de akkor mar inkabb vennek ki egesz lakast mondjuk 3-4 szobaval es adnam ki magam a tobbi szobat, legalabb en valogatom meg a lakotarsaimat. Sot ha kicsit lelemenyes vagy, kihozhatod magadnak sokkal ocsobbra, csak mondom
2018. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!