Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pécsen keresek olcsón albérlet...

Pécsen keresek olcsón albérletet, tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Berendezett lakás kellene, ugyanis bútorom nincs. Komlói vagyok, és a keresetem 100-120 között lesz valszeg. (jelenleg nem tudom pontosan megmondani, ugyanis könnyítetten vagyok 15 napig, aztán dől el hogy maradhatok-e a jelenlegi munkahelyemen.) A buszoztatásomat állják.

alberlet.hu-n és DunaHouse-n is néztem őket, de a berendezettek többsége 70-nél kezdődik. Ha azt is nézzük hogy melyik tetszik és szívesen laknék is benne... akkor 80. A Rezsi meg miegyéb még nincs is benne.

Fiatal vagyok, szeretnék még félrerakni egy kis pénzt, legalább annyit hogy legyen pár saját cuccom is majd.


Szívesen fogadok tippeket ehhez az egészhez. Első munkám, és albérletem is lesz. Kezdődik a nagy betűs ÉLETem. :D



2018. jún. 25. 20:40
 1/1 kovpet ***** válasza:
100%

Ha a piaci ár 70-nél kezdődik, akkor nem fogsz olcsóbbat találni, hacsak nem baráti alapon.

Állj össze valakivel és együtt béreljetek vagy társulj be valahova és csak szobát bérelj. 100-ból úgy is necces lesz.

2018. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!