Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi ez a "csak egyetemista/diák...

Mi ez a "csak egyetemista/diákoknak (sokszor diáklány kifejezetten) " hepp? Valami kedvezmény jár vagy csak azt hiszik mind angyal, esetleg jobban lehúzhatók? Kérdem egyetemistaként.

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
nem, csak sokan félnek h nem tudják kitenni az albérlőt, egy diákkal meg nem igazán van ilyen gond.
2018. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki azt hiszi, mögötte egy jó kis pénzes család áll. Majd ők fizetnek mindent
2018. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A neme akkor fontos, ha már lakik ott valaki, aki nem akar ellenkező nemű lakótársat, aki neki idegen.
2018. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert ha akár csak 1gyerek is van akkor qrva nehéz kitenni akkor is ha nem fizet.
2018. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
Kalap úr: ezt mindenki mondogatja, de jogszabályt senki nem tud írni, ami alátámasztja. Esetleg te tudsz? :)
2018. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Találkoztam már olyannal is, ahol egyedülálló fiatalaember a kislányával keres fiatalos hölgy lakótársat. Nem mind azért keres lányt, mert az ott lévő lányok nem akarnak egy idegen srácot lakótársnak.
2018. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Mindenkinek szíve joga annak kiadni a saját lakását, akinek akarja. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy milyen okból szab különböző feltételeket.
2018. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a leendő bérlőt had érdekelje már. Plusz tényleg röhejes, hogy legtöbbször diák és azon belül is lány. Érdekel a mögöttes logika. Az hogy már lányok laknak ott az és akkor nem akarnak ott egy srácot az még oké. De még garzon lakásnál is írták ezt... Ott nincs főbérlő srb, egyedül élne a bérlő. Szóval még is van valami oka. Végülis kisebb az esélye, hogy egy nő mondjuk szétveri a lakást vagy dealerkedik stb.
2018. aug. 4. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

figyelj, arra gondolsz h prostit akarnak belőled csinálni?

nem, csak tényleg az van az emberekben h egy lány talán kevésbé szedi szét as lakást és kevésbé "rossz" mint egy fiú, ennyi ... na meg őszintén, egy fiút mikor látsz porszívózni, felmosni?


én adtam ki régebben lakást, de aztén meg is bántam, mivel többet vesztettem vele mint amennyit nyertem a bérleti díjon. szétbarmolt tulképpen mindent, tudod ilyen kis cukiságok, h jaj csak átvezettem az internetkávbelt, na ehhez vett magának egy 10m-es toldót és átfúrta a falat meg a lambériát pl. de soroléhatnám a hasonlókat. volgt amikor havrokkal mentek haza és az alattunk laküó mesélte h véletlemnül hozzájuk akartak bemenni, arra ébredtek h matatnak a zárban, és ugye tök részegen azt s etudták hol vannak, amikor kinyitották az ajtót akkor meg beestek alakásba és oda hánytak.


soroljam még? van pár ilyen király storym ...

persze mindegyik lány se anygal csak talán a % más.

2018. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!