Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van köztetek olyan egyetemista...

Van köztetek olyan egyetemista aki albérletbe/szobabérletbe lakik? Milyen ez az élet?

Figyelt kérdés

Vannak akik azt mondják hogy nagyon rossz "Egyszer próbáltam és soha többet nem akarok albérletbe lakni". Azonban akiknek nincs lakásuk azoknak csak ez az út marad.

Milyen tanácsokat tudtok mondani ezzel kapcsolatban?

Tudom mit jelent, de mivel soha nem éltem így, ezért gondolom fogalmam sem lehet róla hogy milyen valójában.


2018. jún. 23. 19:41
 1/1 anonim válasza:

Hát mivel én a párommal és bátyámmal lakom egy 2+fél szobás albérletben , nekem elég jó. Itt is minden a lakótársaktól függ. Ha te bérlesz ki egyet, és keresel magad mellé valakit, akkor érdemes nagyon alaposan utánajárni, kivel készülsz összeköltözni, mennyire rendetlen, bunkó, más-e a bioritmusa. Ha pedig te akarsz máshoz betársulni, ott veled is meg fogják ezt tenni, de te is eldöntöd, hogy tényleg jó lenne-e velük lakni, vagy se.

De bárhogy is van, ki kell alakítani egy rendszert, ki mikor takarítja a konyhát, fürdőt, ki mit vesz meg, és ezt tisztázni kell az elején (akár szerződéssel) és akkor nem lehet baj.

2018. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!