Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért lehetne reálisan...

Mennyiért lehetne reálisan kiadni ezt az ingatlant?

Figyelt kérdés

Angyalföldi, Béke tér közeli újépítésű lakás, 35nm, nagy erkéllyel, igényes kialakítással, új bútorokkal.

Társasházban játszókert, a lakás klimatizált, kb. 8 ezer Ft közösköltség, alacsony rezsiköltségek.



2018. aug. 4. 20:37
 1/10 anonim válasza:
21%

A mai világban már nagyon sok pénzt elkérnek az albikért.

Rengeteg hirdetést néztem.

Voltak lelakott kis garzonok 130-140 e Ft-ért, de volt teljesen felújított több szobás lakás szintén ilyen áron.

Ami reális (ha tényleg olyan jó helyen van) 140-150 e Ft.

2018. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Eppen most neztem, hogy a Cezar hazban (ami Ujlipot még eppen) 180 egy 39nm-es+rezsi+garazshely. Nyilvan lokacioban az jobb, de ehhez tudod szerintem viszonyitani. Esetleg csekkold le az arakat az ingatlan.comon: azt irod be, hogy nm, ujepitesu es Angyalfold (mert ott nemcsak a 13-ra lehet szűrni, neked Ujlipot nem lenne eleg jo kiindulas, ezert jobb a reszletes szures).
2018. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Alapvetően 130e Ft környékén (plusz rezsi)gondolkodom, ez talán nem egy elrugaszkodott összeg.

2018. aug. 5. 07:23
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Az igazság az, hogy a mai kiadók túlgondolják és ezért nem másokhoz kéne viszonyítani az interneten. A mai gazdasági helyzetben négyzetméterhez viszonyítva kétszeresnél sokkal magasabb áron már mindenki visszamondja vagy inkább nem is költözik ide. Körülöttem sokan így gondolkodtak és hónapokon át senki nem akart beköltözni. Kénytelenek voltak levinni az árat vagy (örökléssel kapcsolatosan) 5 éven belüli adózás ellenére eladni. Így szerintem mindent figyelembe véve 70.000+ valamennyi, illetve 100.000 felett 35 NM-re már sok lenne. Aki albérletre kényszerül, az nem jószántából és valószínűleg már rá sem kattint. Mert aki gazdag, az lakást vesz és nem albérletbe megy. Tehát meg kell vizsgálni azt is, hogy mégis ki és hogyan tudna jönni. Mert ha nem tud senki, akkor ott marad a lakás porosodva.
2018. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Lőjj fölé és hetente csökkentsd 5-10eFtal.

160al kezd. Annyiért valószínüleg nem fog elkelni, de hátha.

Profitmacimalizálás a cél és nem szeretetszólgálat. Gondolom.

Ha vagyolyan gyenge, hogy kiadod 70ért én kiveszem és tovább adom bérbe 145e kórül.

Sok sikert.

2018. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretném elkerülni, hogy a kínálat legalján szerepeljen ár alapján, már csak az állapota miatt is.

A másik fő indok: fizetőképes bérlőt keresek.

Aki a 70e Ft-ot írta, az tuti, hogy nincs tisztában a piaci viszonyokkal, vagy nem olvasta el a leírásomat az ingatlanról.

70.000-ért menjenek egy penészes, 50 éves bútorokkal telepakolt lakásba lakni.

2018. aug. 6. 17:18
 7/10 E-Zsolesz válasza:
Szerintem mindenki tisztában van a piaci helyzetekkel, de pontosan ezzel van a baj és valóban irreálisan túlszaladt az egész. Egyetértek, hogy 100 körülinél nem lehet sokkal többért kiadni. A 70-et pedig úgy kell érteni, hogy alapesetben a nagyság által abból kell kiindulni és ahhoz még hozzá lehet tenni állapotot vagy környéket. De én is úgy gondolom, hogy 30-nál többet nem tudnék rátenni. Mert nem éri meg és nem jön senki. Sajnos valóban ez működik, hiába jók a bútorok és hiába alakul magasan a piac. Mindkét oldalt kell vizsgálni, hogy jöjjön normálisan fizetni tudó ember és mégis legyen pénzem. Az a baj, hogy ebbe bele kell gondolni. Tehát osztom a lényeget. De mindenki megtapasztalja a saját bőrén.
2018. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Illetve igazából a piac széthúzódott vagy szét van esve, mert láttam én hasonló lakást vagy 90-110 közötti áron. Komoly minőséggel 31-46 négyzetméter között 2 személynek. A többség valóban többért adja és ez alakítja, de pont ezért nem ebből kell kiindulni. A reálisat kérdezted, ez a reális helyzet mai fizetéssel. Természetesen lehet feljebb értékelni, csak a végeredmény már erősen kérdéses. Ennyi a nagy magyarországi helyzet.
2018. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2018. aug. 8. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem kb. 100 ezer körül van a reális ár ezen a környéken.
2018. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!