Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet kereséskor bevalljam...

Albérlet kereséskor bevalljam hogy nincs munkám, vagy hazudjak?

Figyelt kérdés
Amikor összeköltöztem a (volt) párommal, ő állta a felújítást, én pedig a háztartási gépeket, bútorok nagyrészét. Mivel ő marad és ezekre szüksége van, és amúgy békességben szakítottunk, ennek az árát kifizette nekem, 500 ezer forintot. Az élet úgy hozta, hogy másfél hónapja nincs munkám, persze keresek, de sajnos most kell költöznöm, ezt már eldöntöttük. Viszont nem tudom mit mondjak albérlet kereséskor, mert nem okoz gondot kifizetni 2 havi kauciót, plusz még pár hónapnyi lakbért, és nyilván munkám is lesz hamarosan, de félek hogy ezt mégis kételkedve fogják fogadni a tulajdonosok. De hazugságokba sem szeretnék bonyolódni, mert nem egy nagyváros, simán leinformálható az ilyesmi. Szerintetek?
2018. szept. 7. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Hazudj!
2018. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Nálam előny, ha valaki előre fizet és úgyis kötök vele kiköltözési nyilatkozatot arra az esetre, ha valamikor nem fizet. Persze lehet, hogy van jobb bérlő nálad, és őt választanám. Aki feketén ad ki, azok szoktak úgy gondolkodni hogy inkább munkája legyen a bérlőnek, mint pénze.
2018. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Mi köze van az albérleti szerződésnek a bérlő egyéb magánügyeihez ??
2018. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!