Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá magamat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magamat arra, hogy bevalljam érzéseimet egy lánynak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány az osztályomból, akivel nagyón jóba vagyok, több éve ismerem. Nagyjából fél éve szerettem belé, de annyira, hogy alig tudom elfelejteni suli után. Úgy érzem, hogy neki is tetszek.Többször próbáltam valahogy elmondani neki, de egyszerűen nem megy, túl félénk vagyok.Valaki segítene?

16/F



2018. ápr. 4. 18:58
 1/4 anonim válasza:

Ha szóban nem mered bevallani, akkor írd meg. Nem pont a facebookra gondoltam itt, hanem arra, hogy írj neki egy levelet. Azt szeretik a lányok, főleg ha romantikusabbak...

15/L

2018. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem konkrétan arról van szó, hogy úgy tudnád meggyőzni, ha elmondod. Lehet ez csak az én hülyeségem, ne fogadd meg, ha nem értesz egyet, de ezek csak szavak. Szerintem sokkal fontosabb, hogy úgy érzed, tetszel neki. Csak folytasd amit csinálsz. Ha érzéseket váltást ki belőle, gratulálni tudok csak. Én nekem ez fontosabb lenne. De hát nála kitudja.

16/L


UI.: Sok türelmet, egyszer majd biztos sikerül ;)

2018. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ?
2018. ápr. 4. 22:02
 4/4 anonim válasza:

Talán hívd el valahova! Mondjuk fagyizni!

De ne úgy h van e kedved randizni hanem mondjuk megbeszéled a haverjaiddal h elmentek fagyizni es amikor már indultok megkérdezed h van e kedve jönni! De úgy intézd h aznap már ne legyen programja!

2018. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!