Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek találnék ilyen...

Szerintetek találnék ilyen lakást?

Figyelt kérdés
Bodapesten szeretnék albérletet szerezni a lehető legolcsóbban. Nincsenek igényeim, viszont alapbútorok tűzhely stb szekrények nem is olyan fontosak. Legyen benne fürdőszoba nem vagyok kád függő. Szerintetek mennyilenne? Plusz rezsivel? Előre is köszi.

2018. okt. 18. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
rezsivel együtt olyan 140-150ért már találsz ha szerencséd van, valami rosszabb környéken vagy külterületen.
2018. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennél olcsóbb nincs? Suli mellett nem tudnék ennyit kifizetni.
2018. okt. 18. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
max ha csak szobát keresel, társbérlőként. Így megúszhatod rezsivel együtt 70ből, plusz ugye a többi költség.
2018. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Bérelj szobát, még mindig az a legolcsóbb. Egyébként 100-ért+ rezsi már találsz Bp-en is, ha ügyes vagy. A belső kerületekben ritka.

Szóval vagy szobát veszel ki, vagy kijjebb mész, Maglód, Pécel, Gödöllő, ahonnan a zónázóval 20-30 perc alatt Budapest szívében vagy. Hamarabb, mint egy külső kerületből, ahonnan a dugóban egy órát is elaraszolgatnak az autók, buszok.

2018. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
4-es vagyok, a 100 + rezsit lakásra írtam, nem szobára.
2018. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket.
2018. okt. 18. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem nézed a hirdetési oldalakat? Beállítod a paramétereket és kijön a kínálat.
2018. okt. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!